47651 złotych - tyle z tytułu jednego procenta podatku dochodowego dostało Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom w Żorach. Instytucję wparło 885 podatników z całej Polski.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie, kolonie, rehabilitacje, leki i dojazdy do klinik. Wielkie podziękowania za wspieranie w niesieniu pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują, dzieciom z ubogich rodzin, dzieciom chorym i niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym i osobom samotnie wychowującym dzieci - mówi Augustyna Paszenda-Kapa, prezes Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom w Żorach.

Pieniądze zostaną też przeznaczone na posiłki dla dzieci uczestniczące w lekcjach regionalizmu na żywo w Żorskim centrum Regionalnych w Osinach. - Dożywiamy około 1000 dzieci z całego województwa śląskiego wspólnie z Piekarnią "Rehlis". Stowarzyszenie dziękuje Państwu za zaufanie, szczodrość i wspaniałomyślność oraz zapewnia, że każda przekazana złotówka zostanie właściwie wykorzystana - dodaje Paszenda-Kapa.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!