(© Arch.)

W jednej z żorskich drogerii doszło do kradzieży perfum. 31-latek chciał ukraść 3 flakoniki o wartości ponad 700 zł.

31-latek ukradł perfumy w Żorach - został ujęty przez ochronę drogerii- Ponad 700 złotych warte były męskie perfumy, które wczoraj usiłował wynieść ze sklepu 31-letni mieszkaniec Żor. Mężczyznę wzbudzającego podejrzenie personelu obserwowała sprzedawczyni i nie myliła się, gdyż w pewnej chwili zabrał z półki 3 opakowania perfum i nie płacąc za nie chciał wyjść ze sklepu - informuje Kamila Siedlarz, rzecznik prasowa KMP Żory.

31-latek próbował wykorzystać dogodny moment jednak pracownik ochrony był szybszy. Ujął mężczyznę, a potem z pomocą jednej ze sprzedawczyń przytrzymał go do przyjazdu patrolu.

W chwili zatrzymania złodziej był pobudzony i agresywny. Z drogerii trafił prosto na komendę. Wkrótce śledczy przedstawią mu zarzut kradzieży, za którą grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!