Abonament RTV 2019. Kary za niepłacenie ogromne! Kto może nas kontrolować? [CENNIK]

Aktualne kary za niepłacenie abonamentu RTV są bardzo wysokie. Nie wszyscy oczywiście zgadzają się z egzekwowaniem opłat za TVP, która powstaje zgodnie z wizją prezesa Jacka Kurskiego. Emocje wzbudza również fakt, że urzędnik może przyjść i skontrolować czy posiadamy odbiornik radiowy, telewizyjny lub radiowo-telewizyjny w domu. Jakie prawa nam przysługują? Kto nie musi płacić abonamentu? To musisz wiedzieć o abonamencie RTV - kliknij powyżej w "zobacz galerię".

M. Korn

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

08.09.2018, 13:53

Nie pokazujcie tego ryja bo w nocy spac nie moge, telewizja państwa przewala pieniadze z państwa a my mamy to splacac abonamentem.

06.09.2018, 07:32

Z wypłaty na 500+ zabierają około 52 zł więc jak to jest połowa twojej wypłaty to gdzie ty pracujesz?!

04.09.2018, 13:23

Pisowsko katolicko nacjonalistyczne ścierwa powinny wisieć razem z SS-manami na jednej szubienicy. To jest ta sama ideologia, ten sam styl rządów. Kiedy pisowskie "ustawy norymberskie"? Żebym wiedział że nie jestem ani człowiekiem ani Polakiem wg definicji pisowskich nacjonalistów.
A TVPiS.... to jest taka żenada że nawet tego się nie da skomentować, starannie dobrani dziennikarze (jakieś świry) wciskające "kit sukcesu"... i tak wkółko....

03.09.2018, 13:56

Takiego zmanipulowania oszustwa i wciskania kitu jak w TVPiS to nie było nigdy za komuny, w to mogą uwierzyć tylko małolaty w te "prawdy" pisowskie, a już szczytem jest wybielanie historii, sami niezłomni, pogięci, przeklęci i zaklęci - z bandytów i odwetowców zrobiono pisowskich bohaterów, no rzygać nawet nie ma czym na TVPiS.....
Praktycznie wszystko zmanipulowane, jak niewygodne to poprostu nie mówią o tym w TVPiS, robią dokładnie to samo co propaganda socjalistyczna - nie ma tego o czym nie mówimy.

01.09.2018, 12:37

K***wa jak ja PiS i tej bandy dzieciorobów, pijaków, darmozjadów z Chruszczobrodu nienawidzę. Nienawidzę Telewizji Publicznej brzydzę się nimi tą całą TVP PIS. Nienawidzę 500+ czy 1000+ czy jakto tam się zwie. przez program emerytalny tych FANATYKÓW RELIGIJNYCH zabierać mi będą PÓŁ PENSJI na te cholerne dziecioroby. Nienawidzę Solidaruchów a zwłaszcza SOLIDARNI 2010. WON Z TĄD do Niemiec tam wasze miejsce jest. Na BAWARIE WYP..........

31.08.2018, 18:12

stryjeczny -oglądasz TVP i nie wiesz co siw w swiecie i w Polsce dzieje,nie wiesz o premiach dla ministrow.o zadluzaniu Polski,o deficycie budzetowym szkoda bo oywarly bi ci sie oczy

31.08.2018, 11:02

Ja oglądam tylko stacje WSI24. Słowa złego o Platformie nie powiedzą. Czasami oglądam też Kubę Powiatowego na TVN ... ale tylko czasami.

31.08.2018, 00:56

Abonament płacą UCZCIWI,a złodzieje nie płacą a oglądają tv i słuchają radia.Taka prawda.

30.08.2018, 21:03

"Nasze informacje sprzed 3 tygodni potwierdziły się. Sześciu radnych Wspólnego Chorzowa (Mariola Roleder, Marek Dudek, Tomasz Krawczyk, Marek Otte, Marian Salwiczek i Halina Hiltawska) dostali miejsca na listach Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta Chorzów w zbliżających się wyborach samorządowych. Radny Wspólnego Chorzowa Adam Trzebinczyk stwierdził w oświadczeniu przesłanym do mediów, że wejście stowarzyszenia Wspólny Chorzów do koalicji z Platformą Obywatelską jest dużym błędem. Koalicja, o której głośno mówi się w Chorzowie od kilku tygodni, stała się zatem faktem."

30.08.2018, 20:55

"Informacje o wchłonięciu Wspólnie dla Chorzowa przez chorzowską PO, które pojawiały się od jakiegoś czasu, dziś zostały oficjalnie potwierdzone. Zresztą patrząc na to, jak radni WdCh głosowali w wielu kontrowersyjnych sprawach, to ta koalicja trwała już od dawna. Trzeba mieć nadzieję, że to „zjednoczenie” podyktowane jest troską o interesy miasta, a nie troską o interesy…
Dziwi też postawa byłego prezydenta Kopla, który przez całe lata twierdził, że w samorządzie nie powinno być partii tylko lokalne organizacje - tymczasem sam stał się grabarzem Wspólnie dla Chorzowa i podobno startuje do Sejmiku z listy PO. A jeszcze nie tak dawno były i obecny prezydent byli zaciekłymi wrogami… Wprawdzie przysłowie mówi, że tylko krowa nie zmienia poglądów, ale wyborcy przed wrzuceniem karty do urny powinni ocenić, co wpłynęło na tak radykalną zmianę. "

30.08.2018, 15:41

a co za różnica matołku, czy wezmą z podatków, czy z twojego konta??? no chyba że jesteś pisowskim nierobem na zasiłku...

30.08.2018, 15:39

można też tam znaleźć tvp, więc jak będziesz miał dostęp do neta to będziesz miał obowiązek płacić :D

30.08.2018, 15:38

wystarczy smart tv bez anteny, czy kablówki, podpięty tylko pod internet do netflixa i mogą nam naskoczyć. Strona www tvp dalej chodzi na flashu, którego nie obsługują już współczesne smart tv, więc to też odpada.

30.08.2018, 13:25

A JA CZEKAM NA OFERTE Z TVP TAKA JAK POLSAT CZY TVN DO WYBORU I JAK BEDZIE CIEKAWIE TO KTO WIE??

30.08.2018, 08:48

cześć trolle, już niedługo. PIS GÓRĄ.

29.08.2018, 21:21

Wyborco! Przestań Pierre D'Ollič!

29.08.2018, 21:03

Hahaha hahahaa koń by się uśmiał:) każą nam płacić, hahahahahahahahahaha tak straszyć to możecie dzieci bobokami, albo najlepiej czarną wołgą, to w waszym stylu poPiSdzielce hahahaaha

29.08.2018, 18:58

taki ch u j jak zapłacę abonament RTV o taki ch u j żydowskie złodzieje

29.08.2018, 18:38

To wam załatwił Tusk, więc nie beczeć teraz!

29.08.2018, 17:32

Tylko idiota tak myśli i pisze

29.08.2018, 17:22

Takiego zmanipulowania oszustwa i wciskania kitu jak w TVPiS to nie było nigdy za komuny, w to mogą uwierzyć tylko małolaty w te "prawdy" pisowskie, a już szczytem jest wybielanie historii, sami niezłomni, pogięci, przeklęci i zaklęci, no rzygać nawet nie ma czym na TVPiS.

29.08.2018, 13:21

nie placiłem i płacił nie będę....niech płacą frajerzy .....ha,ha i nie straszcie jakimis kontrolami,,,,,bo kto ich na chate wpuści...

29.08.2018, 13:12

do popierajacych Pis deficyt miliard zlotych!!!!!!!! jeżeli tąpnie coś w Europie czeka nas druga Grecja!!!!!!

29.08.2018, 12:38

Jak już to "amerykański" hahaha.

29.08.2018, 12:22

słusznie popieram Jacka Kurskiego-chcemy oglądać TV trzeba płacić.Stać Polaków na picie piwa i palenie papierosów to stać bedzie i na abonament.Jestem też za większą podwyżką paliwa i prądu.Przecież państwo za darmo nie będzie nas utrzymywać.Oglądam i TVN i TP to tak jakbym oglądał dwa światy.W TVN na ulicy przed sejmem jest ok 100 ludzi w TP 10,poszedlem sprawdzić i bylo ok 100.Ze pis dal sobie nagrody wielkie to sie im należy bo rządzą a żże poprzednie rzady nie dawaly sobie to glupcy byli