Ponad 50 dzieci bawiło się na "Olimpiadzie na wesoło", zorganizowanej przez żorski MOSiR w ramach Akcji Zima. Był też otwarty turniej w boule, "Lodowisko w rytmie disco", a także bezpłatna nauka jazdy na łyżwach. Zobaczcie zdjęcia!

Akcja Zima z MOSiR w Żorach! Ogromne zainteresowanie "Olimpiadą na wesoło", lodowiskiem i grą w boule! ZDJĘCIAOgromnym zainteresowaniem dzieci i dorosłych cieszyły się wydarzenia w ramach pierwszego tygodnia Akcji Zima w MOSiR. Jednym z wydarzeń była "Olimpiada na wesoło". Były także do pokonania tory przeszkód, zabawy z Klanzą, strzały na bramkę, zabawy z piłką, malowanie buziek, robienie zwierzaków z baloników. Nie zabrakło wspólnych tańców i pląsów.

Wszystkiemu przyglądali się rodzice i dziadkowie, którzy kibicowali swoim rodzicom. W tym dniu gościnnie wystąpił Crazy Club z Raciborza. Na zakończenie wszyscy uczestniczący zabawy otrzymali słodycze ufundowane przez MOSiR Żory.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!