Cegielnia Żory: Plac Street Workout już po naprawie. Żorzanie mogą już do woli korzystać z Placu Street Workout, jaki znajduje się w Parku Cegielnia. Wszelkie niedoróbki - odchodząca od podłoża mata, czy nierówne poręcze, zostały naprawione. Zobaczcie kilka zdjęć.

Cegielnia Żory: Plac Street Workout już po naprawie [ZDJĘCIA]- Cieszę się, że remont Placu Street Workout już za nami. Teraz bezpiecznie można tu ćwiczyć od rana do wieczora - mówi Marcin Dyszka, mieszkaniec osiedla Korfantego.

Budowa placu Street Workout kosztowała 63 tys. 345 zł. Posiada urządzenia przeznaczone do ćwiczeń na wolnym powietrzu. - Plac Street Workout składa się m.in. z: sześciu drążków do podciągania o różnej wysokości, trzech poręczy równoległych o wysokości 1,6 metrów i dwóch w wysokości 1,3 metrów, a także z poziomych i pionowych drabinek i skośnej ławki do ćwiczeń mięśni brzucha - wyliczają żorscy urzędnicy.

Więcej na temat Placu Street Workout w Cegielni! [ZDJĘCIA]

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Zmieniamy miasto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!