Sprawdź różne ciekawostki z naszych dzielnic.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To warto wiedzieć

Rowień-Folwarki
Przez cały tydzień uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 brali udział w działaniach ekologicznych związanych z obchodami Dnia Ziemi. Każda klasa zaprezentowała swój plakat "Szczęśliwy Ja, szczęśliwy Ty, szczęśliwa Ziemia". Była też pantomima ekologiczna i pokaz mody ekologicznej.

Zachód

Zielony skwerek za przystankiem autobusowym "Strefa" w dzielnicy Zachód tonie w śmieciach. Odpady zauważyliśmy tam w poniedziałek.

Rój
Gospodynie z Roju walczą w plebiscycie na "Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich Ziemi Żorsko-Jastrzębskiej". Szczegóły esemesowego głosowania na portalu: zory.naszemiasto.pl. Poniedziałek, 6 maja to ostatni czas głosowania! GŁOSOWANIE! Sprawdź najnowsze wyniki naszego plebiscytu!

Rogoźna
Ciekawie nazywają się oddziały przedszkolne znajdujące się w Przedszkolu nr 8 w Rogoźnej. Są to: grupa I - Żabki, grupa II - Biedronki, grupa III - Pszczółki, grupa IV - Motylki i grupa V - Misie.

Osiny
Zespół "Taaka kropa" z Osin działa już prawie 20 lat. Zespół w swoim repertuarze posiada m.in.: tańce narodowe (np. polonez, krakowiak), regionalne (np. tańce śląskie, lubelskie), nowoczesne i miniatury taneczne.

Kleszczówka
W niedzielę ekipa "Dzień Dobry TVN" gościła w żorskim miasteczku westernowym. Z Dzikiego Zachodu nadawała prognozy pogody. Tego dniach w godzinach od 8 do 9 wstęp do westernu był darmowy. Zdjęcia z wizyty gości i nowych atrakcji w westernie na: zory.naszemiasto.pl. NAJNOWSZE ZDJĘCIA z żorskiego westernu! zobacz koniecznie!

Kleszczów
Głosuj na Kleszczów, jeśli uważasz, że to "Najlepsza dzielnica Żor". GŁOSOWANIE! Sprawdź najnowsze wyniki naszego plebiscytu!

Baranowice
W świetlica "Bajkolandia" w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 odbył się Dzień Słodkości. Sprzedawano ciasta. Dochód ze sprzedaży pozwoli kupić stół do gry w szachy, warcaby i chińczyka.

Śródmieście
W najbliższy wtorek, 7 maja nasze kino zaprasza na film science fiction pt. "Niepamięć". Początek seansu o godz. 21. W roli głównej. W roli głównej Tom Cruise. Bilet normalny kosztuje 15 złotych, a ulgowy - 12 zł.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!