Dino Żory: Lubicie kupować w sklepie na osiedlu Sikorskiego? Placówka handlowa istnieje od niedawna. Znajduje się na rogu al. Zjednoczonej Europy i ul. Osińskiej. Zobacz kilka naszych zdjęć.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

obecny pracownik (gość)

nie oczerniaj kierowniczki bo to w porządku kobieta. Jeśli trzeba na równi z nami robi na sklepie czy pomaga układać towar na magazynie, nawet potrafi zostać dłużej jak widzi że jest dużo pracy. Zdarzyło się także że w dzień wolny przyjechała do pracy jak miałyśmy problem Tak samo grafik jeżeli przyjdziemy z prośbą to zawsze w miarę możliwości stara się iść nam na rękę. Nowe pracownice są dlatego, że inne zaszły w ciążę.

były dinowiec (gość) (staly klijent)

He he super się to czyta. Pani kierownik Elżbieta hymm to jest kobieta za grosz szacunku do pracowników którzy robili i robią dla niej bardzo dużo, znam to i wiem bo z nią pracowałam ;) I wcale się nie dziwię,że co chwile są nowe pracownice na tym właśnie markecie.

staly klijent (gość)

sklep ladny zadbany ale zal mi pracownic jest ich za malo a roboty po uszy do tego maja taka postrzelona kierowniczke ze szkoda gadac , lata po sklepie i sie popisuje a dla pracownc nic nie robi tylko po nich ryczy serdeczne wspolczucia

stop (gość)

od początku jak zbudowali Dino przy wiślance kupowałam tam mięso . zawsze było i świeze i dosyć tanie . Kupowałam dla duzej rodziny raz na tydzień . ale w ubiegłym tygodniu sprzedająca popełniła błąd .. przy tej ilości mięsa i wędliny kupiłam tylko 2 piersi z kurczaka i ona zapakowała stare śliskie i śmierdzące - zauważyłam to w domu ... cóż stracili klientke .. Miała wybór w tych piersiach .. jednak oszukała { starsze mięso można przecenić a nie sprzedawać jako świeże !!} Już nie robię w Dino zakupów

mieszkaniec (gość)

Artykuł sponsorowany bo stodoła pewnie ma powazne straty i musza jakoś przyciągnąć paru klientów.

mieszkaniec z Sikorskiego (gość)

Dino handluje otoczenie zadbane.Obok paskudne blaszaki upadłego targowiska .Czyne tylko kilka straganów.Brud ,smród i ubustwo.Kiedy i kto zrobi tam porządek.Nowe targowisko nie ma sensu.Tych kilku straganiarzy niech wynajmą lokal po lumpeksie obok poczty,będą mogli sprzedawać cały rok w godnych warunkach.Plac po targu i przyległy niby parking przeznaczyć na coś co będzie slużyć mieszkańcą.Może parking lub coś innego.
Przynajmniej zniknąłby ten koszmarek przy wjeżdzie na osiedle.