Rachel McAdams Rachel McAdams

Rachel McAdams (© mat.pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Premiera drugiego sezonu "Detektywa" czeka nas na wiosnę 2015 roku. Do obsady serialu dołączyło kilka nowych osób.

Powstaje drugi sezon serialu "Detektyw", nie zobaczymy w nim już detektywów Harta i Cohle'a, w których wcielali się Woody Harrelson i Matthew McConaughey w pierwszym, popularnym sezonie serialu.

- Jestem przekonany, że uda nam się stworzyć wspólnie takie samo widowisko. Wierzę, że historia z nowymi bohaterami i w nowym miejscu dorówna pierwszej serii. Na pewno zmienią się barwy serialu. Zielono-złota południowa Luizjana odejdzie do historii - mówił w wywiadzie zamieszczonym na stronie buzfeed.com twórca serialu, Nic Pizzolato.

Nowe twarze w drugiem sezonie serialu "Detektyw"


Drugi sezon serialu skupia się na trzech policjantach, których grają Colin Farrell, Taylor Kitsch i Rachel McAdams. W produkcji pojawi się też gangster, w którego wcielił się Vince Vaughn. W pierwszym odcinku zobaczymy morderstwo urzędnika z jednego z Kalifornii. Policjanci muszą zmagać się z konspiracją po morderstwie.

Portal TheWrap ujawnił na swoich łamach niepotwierdzone szczegóły fabuły. Ben Caspar, urzędnik z Kaliforni ma zostać znaleziony na autostradzie. Jego oczy zostały wypalone, na klatce piersiowej wypalono satanistyczne symbole.

Premiera drugiego sezonu "Detektywa"


W drugim sezonie zobaczymy też irlandzką aktorkę Kelly Reilly, znaną z takich filmów, jak "Smak życia", "Pani Henderson" czy "Puffball". Reilly zagra Morgan, jedną z bohaterek serialu. W serialu pojawi się też Michael Irby, wcieli się w rolę partnera postaci granej przez Rachel McAdams. W nowym sezonie zobaczymy też aktorki Leven Rambin i Abigail Spencer.

Stacja HBO pokaże drugi sezon serialu na antenie latem 2015 roku. W Polsce odcinki mają być pokazywane dzień po premierze za oceanem. Serial zobaczymy oczywiście na HBO.Źródło: CNN Newsource/x-news

Seriale zagraniczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!