Wyniki zawodów – INFO: MOSiR Żory:
Wyniki:
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - 4.02.2013
50 m st. dowolnym chłopców
I miejsce Łukasz Wojtynek I LO 30,42
II miejsce Adam Cielebucki ZS Nr 2 30,50
III miejsce Karol Romański I LO 35,09
50 m st. dowolnym dziewcząt
I miejsce Marta Stencel I LO 35,69
II miejsce Alicja Rogala III LO 35,95
III miejsce Nikola Góral ZSBI 39,47
50 m st. grzbietowym chłopców
I miejsce Maciej Kwiatkowski I LO 35,03
II miejsce Bartosz Żebrowski I LO 39,22
III miejsce Miłosz Pyra ZS Nr 2 41,65
50 m st. grzbietowym dziewcząt
I miejsce Zuzanna Kędzierska I LO 49,47
II miejsce Dominika Kałaska ZS Nr 2 49,60
III miejsce Jagoda Krzysztofik I LO 56,87
50 m st. klasycznym chłopców
I miejsce Kamil Michulec I LO 37,38
II miejsce Artur Piekoszowski ZSBI 42,19
III miejsce Dawid Łuska III LO 44,94
50 m st. klasycznym dziewcząt
I miejsce Aleksandra Kogut I LO 50,44
II miejsce Alicja Obruśnik ZS Nr 2 52,03
III miejsce Patrycja Smolik ZSBI 52,37
50 m st. motylkowym chłopców
I miejsce Michał Słowiński ZS Nr 2 33,88
II miejsce Eryk Słowiński ZSBI 34,78
III miejsce Mateusz Heesch I LO 34,94
50 m st. motylkowym dziewcząt
I miejsce Anna Stefaniak I LO 36,28
II miejsce Marta Słowik III LO 41,70
III miejsce Marta Sładczyk I LO 42,16
Sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym chłopców
I miejsce I LO 2:26,27
II miejsce ZS Nr 2 2:34,78
III miejsce ZSBI 2:42,56
Sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym dziewcząt
I miejsce I LO 2:50,82
II miejsce III LO 3:08,19
III miejsce ZS Nr 2 3:24,68
Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym chłopców**I miejsce I LO 2:13,03
II miejsce ZS Nr 2 2:15,74
III miejsce ZSBI 2:27,54
Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym dziewcząt
I miejsce I LO 2:30,73
II miejsce III LO 2:37,72
III miejsce ZSBI 3:00,00
Klasyfikacja generalna szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce I LO 419 pkt
II miejsce III LO 288 pkt
III miejsce ZS Nr 2 285 pkt
IV miejsce ZSBI 222 pkt
SZKOŁY GIMNAZJALNE - 4.02.2013
50 m st. dowolnym chłopców
I miejsce Jakub Mędrala G 1 30,28
II miejsce Adrian Kurowski G 4 32,41
III miejsce Damian Szymański G 6 35,86
50 m st. dowolnym dziewcząt
I miejsce Aleksandra Jankowska G 4 33,73
II miejsce Ania Myszony G 3 40,10
III miejsce Natalia Wańczura G 1 40,53
50 m st. grzbietowym chłopców
I miejsce Krzysztof Adamczyk G 4 35,19
II miejsce Filip Mędrala G 1 41,10
III miejsce Kamil Bartnik G 2 49,57
50 m st. grzbietowym dziewcząt
I miejsce Karolina Ziaja G 1 41,44
II miejsce Aleksandra Moroń G 4 42,34
III miejsce Elżbieta Wdowczyk G 2 44,85
50 m st. klasycznym chłopców
I miejsce Mateusz Gwóźdź G 1 34,18
II miejsce Mateusz Lubszczyk G 4 41,40
III miejsce Jakub Pietriczenko G 3 42,94
50 m st. klasycznym dziewcząt
I miejsce Anna Hercom G 1 41,84
II miejsce Joanna Lesisz G 4 42,94
III miejsce Alicja Walczyk G 3 51,82
50 m st. motylkowym chłopców
I miejsce Łukasz Stępiński G 1 29,34
II miejsce Marek Guła G 4 31,90
III miejsce Bartosz Staniszewski G 2 37,32
50 m st. motylkowym dziewczęta
I miejsce Natalia Kilińska G 4 42,47
II miejsce Aleksandra Tlatlik G 2 48,32
100 m st. dowolnym chłopców
I miejsce Krzysztof Tide G 4 1:02,98
II miejsce Oskar Filak G 2 1:08,73
III miejsce Sebastian Baciński G 1 1:11,56
100 m st. dowolnym dziewcząt
I miejsce Alicja Haj G 4 1:14,09
II miejsce Natalia Angier G 2 1:39,69
III miejsce Oliwia Osojca G 6 1:51,13
100 m st. grzbietowym chłopców
I miejsce Damian Gałach G 4 1:10,72
II miejsce Damian Koleczko G 6 1:57,15
III miejsce Wojciech Ikoniak G 2 2:08,18
100 m st. grzbietowym dziewczęta
I miejsce Patrycja Toman G 4 1:26,96
II miejsce Paulina Baranowska G 2 2:17,59
III miejsce Klauia Zielińska G 6 2:19,10
100 m st. klasycznym chłopców
I miejsce Jacek Marcisz G 1 1:18,41
II miejsce Krzysztof Michulec G 4 1:23,41
III miejsce Dawid Guziuk G 6 2:07,85
100 m st. klasycznym dziewcząt
I miejsce Monika Kwiatkowska G 4 1:29,22
II miejsce Natalia Bartok G 6 1:57,84
III miejsce Wiktoria Kałus G 2 1:59,94
100 m st. motylkowym chłopców
I miejsce Remigiusz Kolawa G 4 1:02,63
II miejsce Łukasz Nitarski G 6 2:10,44
100 m st. motylkowym dziewcząt
I miejsce Hanna Stencel G 4 1:30,31
Sztafeta 8 x 50m st. dowolnym chłopców
I miejsce Gimnazjum Nr 4 4:00,31
II miejsce Gimnazjum Nr 1 4:15,71
III miejsce Gimnazjum Nr 2 5:27,40
Sztafeta 8 x 50m st. dowolnym dziewcząt
I miejsce Gimnazjum Nr 4 4:57,15
II miejsce Gimnazjum Nr 1 5:56,75
III miejsce Gimnazjum Nr 2 6:24,06
Klasyfikacja generalna szkół gimnazjalnych:
I miejsce Gimnazjum Nr 4 420 pkt
II miejsce Gimnazjum Nr 2 272 pkt
III miejsce Gimnazjum Nr 1 244 pkt
IV miejsce Gimnazjum Nr 6 230 pkt
V miejsce Gimnazjum Nr 3 98 pkt
SZKOŁY PODSTAWOWE – 5.02.2013
25 m st. dowolnym (jakimkolwiek) chłopców klasy I
I miejsce Dawid Leśniak SP 13 25,21
II miejsce Patryk Guziuk SP 1 27,47
III miejsce Jakub Surma SP 15 31,15
25 m st. dowolnym (jakimkolwiek) dziewcząt klasy I
I miejsce Aleksandra Duda SP 15 19,38
II miejsce Daria Kowalczyk SP 5 23,37
III miejsce Oliwia Tomala SP 8 32,91
50 m st. dowolnym (jakimkolwiek) chłopców klasy II
I miejsce Daniel Stępiński SP 17 20,53
II miejsce Jakub Śliwka SP 13 23,07
III miejsce Bartłomiej Paleczny SP 3 23,93
50 m st. dowolnym (jakimkolwiek) dziewcząt klasy II
I miejsce Nadia Lala SP 15 19,98
II miejsce Weronika Fira SP 13 21,53
III miejsce Patrycja Lala SP 15 25,63
50 m st. dowolnym chłopców klasy III
I miejsce Jakub Szarek SP 1 43,06
II miejsce Mateusz Salik SP 1 44,32
III miejsce Patryk Siejka SP 9 46,30
50 m st. dowolnym dziewcząt klasy III
I miejsce Martyna Guła SP 13 42,40
II miejsce Kinga Szymańska SP 6 47,45
III miejsce Roksana Kobiela SP 3 48,71
50 m st. grzbietowym chłopców klasy III
I miejsce Paweł Sojka SP 1 46,43
II miejsce Patryk Gogół SP 3 56,34
III miejsce Jan Ryguła SP 3 1:00,12
50 m st. grzbietowym dziewcząt klasy III
I miejsce Kaja Szańska SP 6 56,84
II miejsce Oliwia Cimała SP 7 58,57
III miejsce Zuzanna Grzymała SP 15 59,58
50 m st. klasycznym chłopców klasy III
I miejsce Patryk Curyło SP 5 52,87
II miejsce Maciej Masny SP 7 59,98
III miejsce Dawid Kozaczuk SP 3 1:01,34
50 m st. klasycznym dziewcząt klasy III
I miejsce Nadia Wawrzyńczuk SP 17 1:11,97
II miejsce Wiktoria Woźniak SP 17 1:16,47
III miejsce Zuzanna Ziebura SP 5 1:19,09
50 m st. dowolnym chłopców klasy IV
I miejsce Piotr Zdziebło SP 3 36,12
II miejsce Marek Komorowski SP 5 40,01
III miejsce Tobiasz Tyburowski SP 17 46,88
50 m st. dowolnym dziewcząt klasy IV
I miejsce Emilia Świątoniowska SP 17 43,81
II miejsce Dominika Cimała SP 7 45,19
III miejsce Gabriela Urbańczyk SP 17 45,62
50 m st. grzbietowym chłopców klasy IV
I miejsce Jakub Leśniak SP 13 54,53
II miejsce Mateusz Kadlof SP 1 54,85
III miejsce Michał Radecki SP 8 55,84
50 m st. grzbietowym dziewcząt klasy IV
I miejsce Julia Jakieła SP 9 55,79
II miejsce Jadwiga Decner SP 17 56,17
III miejsce Anna Harańczyk SP 1 56,47
50 m st. klasycznym chłopców klasy IV
I miejsce Jakub Cekliniak SP 17 1:02,34
II miejsce Jakub Sosna SP 13 1:03,28
III miejsce Jakub Masłowski SP 17 1:05,91
50 m st. klasycznym dziewcząt klasy IV
I miejsce Agata Bartoń SP 7 56,00
II miejsce Iga Barska SP 13 56,06
III miejsce Emilia Nasiadka SP 6 57,81
Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym chłopców klasy IV i młodsze
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 3:08,84
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 3:25,17
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 3:34,32
Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym dziewcząt klasy IV i młodsze
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 3:26,37
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 3:30,78
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 3:48,34
50 m st. dowolnym chłopców klasy V
I miejsce Filip Pichnar SP 17 40,23
II miejsce Piotr Mordał SP 1 43,29
III miejsce Sebastian Zynek SP 3 44,26
50 m st. dowolnym dziewcząt klasy V
I miejsce Julia Dworok SP 17 35,12
II miejsce Karolina Wojewodzic SP 5 42,00
III miejsce Karolina Kępka SP 3 43,72
50 m st. grzbietowym chłopców klasy V
I miejsce Kacper Milbrant SP 17 35,06
II miejsce Piotr Jakubowski SP 13 50,70
III miejsce Dawid Benisz SP 8 53,69
50 m st. grzbietowym dziewcząt klasy V
I miejsce Sylwia Pichnar SP 17 38,10
II miejsce Alicja Lużyna SP 17 41,57
III miejsce Wiktoria Rosół SP 8 56,73
50 m st. klasycznym chłopców klasy V
I miejsce Paweł Gwóźdź SP 8 42,94
II miejsce Bartosz Kowalski SP 17 51,59
III miejsce Paweł Czaja SP 8 54,06
50 m st. klasycznym dziewcząt klasy V
I miejsce Monika Wagner SP 17 42,37
II miejsce Wiktoria Miluć SP 17 48,21
III miejsce Martyna Kaźmierczak SP 3 51,31
50 m st. motylkowym chłopców klasy V
I miejsce Szymon Jaworski SP 17 33,48
II miejsce Olaf Pajączkowski SP 17 41,69
50 m st. motylkowym dziewcząt klasy V
I miejsce Agnieszka Tomasiak SP 17 37,03
50 m st. dowolnym chłopców klasy VI
I miejsce Karol Małysz SP 15 36,13
II miejsce Patryk Stępniak SP 13 39,08
III miejsce Patryk Kowalczyk SP 5 41,25
50 m st. dowolnym dziewcząt klasy VI
I miejsce Natalia Tomasiuk SP 15 34,99
II miejsce Ewelina Anioł SP 8 35,95
III miejsce Magdalena Sułocha SP 13 42,00
50 m st. grzbietowy chłopców klasy VI
I miejsce Marceli Górczyński SP 3 43,93
II miejsce Łukasz Jakubowski SP 13 47,25
III miejsce Oskar Sobczak SP 13 50,33
50 m st. grzbietowy dziewcząt klasy VI
I miejsce Barbara Jankowska SP 15 41,48
II miejsce Elżbieta Wilczek SP 1 51,15
III miejsce Marta Łyp SP 17 53,38
50 m st. klasycznym chłopców klasy VI
I miejsce Marcin Wiśniarz SP 1 45,13
II miejsce Jakub Szklarczyk SP 13 52,91
III miejsce Aleksandra Kudyba SP 13 52,95
50 m st. klasycznym dziewcząt klasy VI
I miejsce Roksana Sałbut SP 13 38,91
II miejsce Klaudia Stefaniak SP 17 41,82
III miejsce Jagoda Par SP 13 48,03
50 m st. motylkowym chłopców klasy VI
I miejsce Patryk Figas SP 17 35,82
II miejsce Jędrzej Błądek SP 15 36,88
III miejsce Filip Gądek SP 17 39,76
50 m st. motylkowym dziewcząt klasy VI
I miejsce Anna Zaręba SP 9 35,69
II miejsce Klaudia Faba SP 13 50,20
III miejsce Magdalena Nowak SP 13 51,72
Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym chłopców klasy VI i młodsze
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 2:13,53
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 2:39,85
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 2:49,75
Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym dziewcząt klasy VI i młodsze
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 2:19,00
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 2:43,40
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 3:10,09
Klasyfikacja generalna chłopców szkół podstawowych
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 535 pkt
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 398 pkt
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 244 pkt
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 239 pkt
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 235 pkt
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 203 pkt
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 153 pkt
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 105 pkt
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 92 pkt
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 16 62 pkt
XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 9 44 pkt
Klasyfikacja generalna dziewcząt szkół podstawowych
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 438 pkt
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 286 pkt
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 273 pkt
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 232 pkt
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 220 pkt
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 184 pkt
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 163 pkt
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 147 pkt
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 9 141 pkt
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 117 pkt
XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 16 35 pkt
Klasyfikacja generalna szkół podstawowych
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 973 pkt
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 684 pkt
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 476 pkt
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 471 pkt
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 464 pkt
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 419 pkt
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 316 pkt
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 239 pkt
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 222 pkt
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 9 185 pkt
XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 16 97 pkt
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?