Sztuczne ognie tradycyjnie towarzyszą każdej imprezie sylwestrowej. Puszczając fajerwerki, w efektownym stylu żegnamy stary i witamy Nowy Rok. Jak odpowiednio przygotować się do tego wieczoru, aby zabawa była udana i bezpieczna? Jak puszczać fajerwerki? Sprawdź nasz sylwestrowy poradnik fajerwerkowy!


Sylwester

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

expertos (gość)

Dobry poradnik ! Ja w tamtym roku kupowałam fajerwerki ze sklepu internetowego - www.fajerwerkiopole.pl - tak wyszło taniej. Niektóre wyglądają naprawdę ślicznie na niebie !! W tym roku również zastanawiam się nad złożeniem zamówienia, ale na razie muszę pomyśleć...co robię w sylwestra :)

Katarzyna (gość)

Jeśli ktoś szuka tani nocleg w Krakowie na Sylwestra 2014/2015 to proponuje w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Noclegi za 20 zł, mega tanio jak na Kraków. Tani nocleg, impreza we własnym zakresie :)