Janusz Korwin-Mikke w Żorach. Lider Kongresu Nowej Prawicy w zeszły piątek gościł w Żorach. Zarekomendował kandydata z KNP na prezydenta Żor, Piotra Siejoka oraz "jedynki" z poszczególnych okregów wyborczych do Rady Miasta Żory kadencji 2014-2018. Zdjęcia: Facebook Mateusz Baron.

Janusz Korwin-Mikke w Żorach [ZDJĘCIA]- Chcemy kolosalnych zmian w kraju. Śląsk ma wrócić do stanu, w którym był „ziemią obiecaną”. To dzisiaj ziemia zawiedzionych, a nie spełnionych marzeń - mówił Janusz Korwin-Mikke w piątek na spotkaniu z żorzanami.

W wypowiedziach prezesa KNP oberwało się także armii urzędników, negatywnie oceniał też oświatę oraz zbyt wysokie podatki w kraju. - My wiemy, co trzeba zrobić - podkreślił dobitnie Janusz Korwin-Mikke.

Kim jest Piotr Siejok, kandydat na prezydenta Żor w jesiennych wyborach z ramienia żorskiego Kongresu Nowej Prawicy!

WSZYSTKO O WYBORACH W ŻORACH: Poznaj kandydatów z wszystkich ugrupowań, założenia programowe [ZDJĘCIA]

Polub nas na Facebooku i bądź z informacjami na bieżąco!

Wybory samorządowe

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rzecznik_korwina (gość)

Miśku - przez JKM poruszany był ten temat wiele razy.
1. Likwidacja przywilejów dla górników.
2. Prywatyzacja kopalń.
3. Całkowita negacja wszelkich uregulowań unijnych odnośnie górnictwa.
W skrócie. Google nie gryzie.

Mi$iEk

Szkoda, że do tej pory nie zauważył problemu jakie zaistniały w polskiej gospodarce a szczególnie teraz w górnictwie. Do tej pory nie usłyszałem ani nie czytałem, aby poruszył jakiś temat z tym związany.