Karczma piwna w Żorach. 700-lecie bawi się Karczma piwna w Żorach. 700-lecie bawi się

Karczma piwna w Żorach. 700-lecie bawi się (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Karczma piwna w Żorach. 700-lecie bawi się, ale nie tylko. W najbliższy piątek, 28 listopada w hali sportowej przy ul. Folwareckiej odbędzie się karczma piwna dla mężczyzn z dzielnicy 700-lecia. Na spotkaniu pojawią się również mieszkańcyŚródmieścia.

Karczma piwna w Żorach. 700-lecie bawi się, ale nie tylko...W programie wiele atrakcji i dobra zabawa. Początek imprezy o godzinie 17. Płatność 40 zł od osoby. Zapisy w klubie Iskierka na os. 700-lecia w godz. 13-19.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Rozrywka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

węgiel (gość)

Karczmy piwne, imprezy Barbórkowe na kopalniach są odwoływane, górnicy podpisują aneksy do umów o pracę, że deputatu węglowego po przejściu na emeryture nie będą pobierać, sytuacja jest tragiczna. Zagrożone są wypłaty, a tu Karczma piwna w Żorach, w obecnej sytuacji to chyba jakieś nieporozumienie.