(© KMP Żory)

Policjanci z Żor zatrzymali wczoraj kobietę, która na początku lipca br. przywłaszczyła sobie pozostawiony przy kasie cudzy telefon. Przez blisko tydzień apelowali do sprawczyni o zgłoszenie się na komendę, gdyż całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Niestety brak odzewu z jej strony spowodował, że wczoraj na stronie internetowej opublikowano nagranie.

Kobieta, która przywłaszczyła sobie telefon w sklepie wpadła w ręce policjantów43-letnia mieszkanka Żor w ręce policjantów wpadła wczoraj, w tym samym sklepie, w którym przed około dwoma tygodniami doszło do zdarzenia. Informacja o tym, że kobieta pojawiła się tam ponownie zbiegła się niemalże w czasie z zamieszczonym na stronie internetowej żorskiej komendy komunikatem opatrzonym nagraniem z kamer monitoringu. Sprawczyni przyznała się do winy i usłyszała zarzut przywłaszczenia mienia. Wykazała też skruchę oraz zwróciła warty 800 złotych telefon.

Kryminalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Żorzanka (gość)

nasze prawo jest chore. Tydzień apeluje się do złodziejki by zwróciła ukradzioną rzecz. Kiedy policja już ją złapie nie może podać jej danych. Powinno się na rynku wywiesić jej duże zdjęcie z pełnymi danymi, by każdy mógł ustrzec się przed złodziejem.