Kino emocji 6D, pokazy Rodeo Wild Show, jazda na kucyku, Loco Burro i bilet rodzinny dla posiadaczy karty „Duża Rodzina” wspierający rodziny wielodzietne i zastępcze z terenu Żor – to kolejne atrakcje, jakie od niedawna mamy w „Miasteczku Twinpigs – Westernowym Parku Rozrywki”.

Najbardziej małych i dużych mieszkańców cieszy już Kino emocji 6D w budynku Westerlandii. – W sali kinowej możemy oglądać film „Asylum”. To wirtualna podróż przez mroczny dom obłąkanych. Widzowie przechodzą przez szpitalne korytarze i sale wypełnione horrorem. Mroczna atmosfera filmu zapewnia wysoki poziom adrenaliny – mówi Tomasz Wesecki z „Miasteczko Twinpigs” Spółka z o.o., dzierżawca żorskiego westernu. Siedząc wygodnie w fotelu odbieramy film różnymi zmysłami. Odczuwamy na własnej skórze m.in. powiew wiatru, padające krople deszczu i zapach. Fotele poruszające się w rytm scenariusza, przestrzenna muzyka, trójwymiarowy obraz dodatkowo dostarczają nam niesamowitych przeżyć. Film „Asylum” mogą naraz oglądać 24 osoby. Seans jest przeznaczony dla dzieci od 10 lat.
Kolejną nowością w westernie są także codzienne pokazy Rodeo Wild Show. Kowboje na koniach pokazują różne efektowne akrobacje, w tym m.in. strzelanie w balon podczas jazdy konnej, czy tzw. dżigitówka. Pokazy odbywają się o godzinie 17. Każdego dnia, w wybranych godzinach, mieszkańcy mogą także skorzystać z darmowej jazdy na kucyku.
Od kilku dni działa także restauracja meksykańska Loco Burro, w której możemy zasmakować wyśmienitej kuchni rodem z Meksyku i posłuchać gorącej fiesty.
Inną nowością w krainie kowbojów jest także bilet dla posiadaczy karty „Duża Rodziny”. W jego ramach rodziny wielodzietne i zastępcze z terenu Żor i Katowic płacą od osoby 29,99 zł za jedno wejście do westernu i przez cały dzień mogą do woli korzystać z wszystkich atrakcji miasteczka.

Jakich atrakcji brakuje Wam w żorskim westernie?
Macie jakieś ciekawe zdjęcia z naszej krainy kowbojów? Przyślijcie je nam na adres: k.sleziona@dz.com.pl, a my je opublikujemy!


Polub nas na Facebooku:
http://www.facebook.com/ZoryNM

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!