Pasaż Tesco Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 25 października br. uzdolnieni podopieczni Społecznego Ogniska Wychowawczego w Gliwicach dadzą popis swoich umiejętności gry na instrumentach.

Społeczne Ognisko Muzyczne w Gliwicach od lat prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci i młodzieży. Placówka prowadzi zajęcia gry na fortepianie, gitarze, skrzypcach, akordeonie, i keyboardzie. Dzieci mogą również uczęszczać na warsztaty wokalne takie jak: śpiew solowy i rozrywkowy oraz chór. Społeczne Ognisko Muzyczne organizuje cyklicznie "Konkurs Młodego Muzyka" a także festiwale i koncerty. Jest również współorganizatorem wojewódzkiego konkursu muzycznego - Estrada Młodych. Koncert instrumentalny w Gliwicach odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 października w godzinach 11:00-14:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Łabędzkiej 26. Podczas występu młodzi wychowankowie ogniska zaprezentują instrumentalne wersje znanych utworów na keyboardzie, skrzypcach i gitarze.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Gliwic. W Pasażu Tesco przy ulicy Łabędzkiej 26 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Agnieszką Bednarczyk, pod adresem agnieszka.bednarczyk@strategia.fm.

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!