Kontrola pojazdów w Żorach: darmowe przeglądy na Stacji Kontroli Pojazdów Kontrola pojazdów w Żorach: darmowe przeglądy na Stacji Kontroli Pojazdów

Kontrola pojazdów w Żorach: darmowe przeglądy na Stacji Kontroli Pojazdów (© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kontrola pojazdów w Żorach: darmowe przeglądy na Stacji Kontroli Pojazdów. Każdy, kto przyjedzie w sobotę na stację KREG, która mieści się przy ulicy Okrężnej, będzie mógł skorzystać z darmowej kontroli pojazdu.

Kontrola pojazdów w Żorach: darmowe przeglądy na Stacji Kontroli PojazdówW najbliższą sobotę od godziny 9 do 13 na stacji KREG, która mieści się przy ulicy Okrężnej w Żorach, będzie można skorzystać z darmowego przeglądu technicznego pojazdu. Drobne usterki wykryte przez fachowców będą tam też naprawiane.

Na miejscu będzie można również porozmawiać z żorskimi policjantami, poradzić się ich i skorzystać z alko-gogli. To kolejna odsłona akcji cyklicznie organizowanej przez Komendę Miejskiej Policji w naszym mieście przy współpracy m.in. właśnie ze Stacją Kontroli Pojazdów KREG. Działania mają na celu poprawić bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Rozmaitości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

qwerty (gość)

to jest stacja kontroli pojazdów a nie "stacja paliw". Szanowny autorze powyższego tekstu, na stacji KREG sprawdzamy stan techniczny pojazdów, nie tankujemy.