Kriokomora Żory: Leczenie zimnem od 8 do 19 grudnia przez dwa tygodnie, tylko w dni robocze, będą odbywać się w żorskiej kriokomorze, która znajduje się w Parku Wodnym w Żorach.

Kriokomora Żory: Leczenie zimnem już od poniedziałkuJuż w poniedziałek, 8 grudnia w Parku Wodnym Aquarion w Żorach, rozpocznie się kolejny, dwutygodniowy turnus krioterapii. Leczenie w kriokomorze zaplanowano od poniedziałku, 8 grudnia do piątku, 19 grudnia, tylko w dni robocze, od ok. godz. 17. Każdy zabieg potrwa 2,3 minuty, a temperatura w środku osiągnie temperaturę od minus 110 do minus 130 stopni Celsjusza. W sprawie rezerwacji należy zadzwonić na nr tel.: 32/ 43 52 212 lub 887 033 077.

W ramach cyklu zajęć w kriokomorze skorzystamy też z 20 minut ćwiczeń kinezyterapii, które prowadzane są pod opieką instruktora w siłowni. Jednorazowe wejście do kriokomory kosztuje 15 zł, a cykl 10 zajęć - 140 zł.

Obowiązkowy strój do krioterapii to:
- drewniaki - wypożyczane w Parku Wodnym Aquarion bez opłat,
- podkolanówki (bawełniane, wełniane) lub getry - możliwość zakupu na miejscu,
- spodenki gimnastyczne, koszulka (dla pań) - możliwość zakupu na miejscu,
- maseczka ochronna na nos i usta - możliwość zakupu na miejscu ,
- rękawiczki (bawełniane lub wełniane),
- ręcznik (do wytarcia skóry przed wejściem do komory).

Czytaj więcej na temat żorskiego Aquarionu! [ZDJĘCIA]

Rodzinnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!