Pijani rodzice Żory 2014: Pijany tatuś z dwójką dzieci, a żona w szpitalu Pijani rodzice Żory 2014: Pijany tatuś z dwójką dzieci, a żona w szpitalu

Pijani rodzice Żory 2014: Pijany tatuś z dwójką dzieci, a żona w szpitalu (© KMP Żory)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pijani rodzice Żory 2014: Pijany tatuś z dwójką dzieci, a żona w szpitalu. Kolejna interwencja policjantów w przypadku nietrzeźwych opiekunów. Tym razem wpadł 27-letni ojciec, sprawujący opiekę nad dwójką swoich dzieci.

Pijani rodzice Żory 2014: Pijany tatuś z dwójką dzieci, a żona w szpitaluBlisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 27-latek, który sprawował opiekę nad dwójką dzieci w wieku 10-miesięcy i 8 lat. Żona mężczyzny przebywała w szpitalu. 27-latek wpadł, gdy o nieprawidłowościach w rodzinie mężczyzny zawiadomił policjantów pracownik socjalny, który złożył wizytę rodzinie.

- Jak ustalili interweniujący na prośbę pracownika socjalnego policjanci, mama 10-miesięcznej dziewczynki i 8-letniego chłopca od kilku dni przebywała w szpitalu. W tym czasie pieczę nad nimi sprawował 27-latek. Kiedy wczoraj po południu pracownik socjalny złożył wizytę rodzinie w domu zastał pijanego ojca i maluchy. Rodzeństwo trafiło pod opiekę bliskich, a nieodpowiedzialny ojciec do policyjnego aresztu. Informacja o zdarzeniu trafiła także do sądu rodzinnego, który wkrótce zadecyduje o dalszym losie dzieci - mówi asp. sztab. Kamila Siedlarz, rzeczniczka żorskiej policji.

Ci sami rodzice po raz drugi się upili... w ciągu 1,5 miesiąca [ZDJĘCIA]


Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj też: Zdarzenia kryminalne w Żorach w tym roku!

Kryminalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Oblat (gość)

"Pijani rodzice Żory 2014: Pijany tatuś z dwójką dzieci, a żona w szpitalu". Jak rodzice byli pijani skoro matka leżała w szpitalu? Jedno z rodziców było pijane, a wiec "pijany rodzić", a nie "pijani rodzice". kto pisze te artykuły? Dziecko z podstawówki?