Policjanci z Żor otrzymali nagrody za wybitne osiągnięcia Policjanci z Żor otrzymali nagrody za wybitne osiągnięcia

Policjanci z Żor otrzymali nagrody za wybitne osiągnięcia (© KMP Żory)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Żor otrzymali nagrody pieniężne za wybitne osiągnięcia. Byli to trzej operacyjni z Żor. Ich praca została zauważona, podobnie jak działania łącznie 238 stróżów prawa z całego śląskiego garnizonu. Nagrody wyróżnionym policjantom wręczył Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz.

Policjanci z Żor otrzymali nagrody za wybitne osiągnięciaZa wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i ponadprzeciętne zaangażowanie w służbie zostali docenienie trzej operacyjni z Żor. Nagrody przekazał Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz. Wyróżnienia, łącznie 238 policjantom z naszego województwa. Wręczenie nagród odbyło się w katowickim oddziale prewencji.

- 238 policjantów z różnych komend i komórek organizacyjnych naszego garnizonu otrzymało nagrody pieniężne. W ten sposób Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz docenił swoich mundurowych za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Dzięki ich ponadprzeciętnemu zaangażowaniu w służbie wykryci zostali sprawcy wielu poważnych przestępstw, takich, jak: zabójstwa, napady z bronią w ręku, handel narkotykami, wielomilionowe oszustwa, czy cyberprzestępstwa. Część wyróżnień była natomiast zarezerwowana dla stróżów prawa, zaangażowanych w zabezpieczenie imprez masowych, czy organizację zawodów sportowych. 11 komendantów i naczelników, za wybitne zasługi dla służby, otrzymało podwyżkę dodatków służbowych. W gronie docenionych znalazło się także trzech policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach - mówi asp. sztab. Kamila Siedlarz, rzeczniczka żorskiej policji.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!