Salmonella w mięsie. LIDL wycofuje produkt ze sprzedaży!

Lidl: Salmonella w mięsie. Sieć Lidl zdecydowała się na wycofanie produktu ze sprzedaży! W mięsie wykryto Salmonelle. Zobacz numer serii i dowiedz się, gdzie można zwrócić produkt wycofany przez LIDL - kliknij powyżej w "zobacz galerię".

mj

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.09.2018, 18:04

Wolsztynianko, musisz sama zdecydować kogo będziesz wspierać, czy polski czy niemiecki kapitał. Wybór należy do ciebie. Jak widać Twój burmistrz już wybrał.

02.09.2018, 17:55

Lidl niemieckie ścierwo!!!

02.09.2018, 16:21

PEDO FILE w SP 29 w Zabrzu

02.09.2018, 11:29

w sklepie LIDL na ulicy Krakowskiej 45 w Zabrzu ZMUSZANY do PROSTYTUCJI uczeń LO kupuje napoje energetyzujące przed MOLESTOWANIEM go przez instruktora nauki jazdy PIOTR z ulicy Budowlanej 26 w Zabrzu

01.09.2018, 23:39

Droga wolsztynianko no to masz problem. Otwarcie sklepu Lidla można rozpatrywać w kilku aspektach. Nowy sklep to nowe możliwości ale i problemy. Otwarcie niemieckiego sklepu Lidla w Wolsztynie to dodatkowa możliwość wyboru dla mieszkańców ale zarazem automatyczna likwidacja dla kilku lokalnych sklepikarzy w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Wasz burmistrz, jak widać, preferuje niemiecką sieć a nie lokalny biznes. Tak wybraliście, to tak macie. Czy to właściwy wybór musicie zadecydować sami podczas najbliższych wyborów samorządowych.

01.09.2018, 22:40

We wrześniu będzie otwarcie sklepu Lidla w Wolszynie. Sklep powstał dzięki osobistemu zaangażowaniu lokalnego burmistrza. Jak myślicie kupować w nim czy dać sobie spokój? Proszę o opinie kupujących w sieci Lidla.

01.09.2018, 16:12

Dlaczego niemieckie pacholki nie piszą nic o wojnie? Edtyfzicie się?

01.09.2018, 15:33

Naucz się człowieku korzystać z takiego przycisku jak "Odpowiedz", bo potem nie wiadomo do kogo kierujesz komentarz. Dlaczego ludzie mają problemy z tak prostymi sprawami?

01.09.2018, 13:33

A co te mięso a dokładnie chodzi tu o tatar jest Niemiecki??? Puknij się w łeb.

01.09.2018, 12:32

3. raz w ostatnim miesiącu... Ile można? Idą na rekord?

01.09.2018, 10:52

Dzieci mają kończyć lekcje o 18:00! Co robi miejscowy władca? Opowiada o winie "dobrej zmiany"! Czyli pan NIC NIE MOGE! Zróbcie bunt i nie posyłajcie dzieci do szkoły przez tydzień. Przyjadą i telewizja Kury i niemiecka. Będzie ferment i smród ale to ożywi umysły wszelkich idiotów

01.09.2018, 10:48

Popieraj polskie sklepy i polskich rolników a nie niemieckie z którego Polska poza niszczeniem handlu nic nie ma!

01.09.2018, 08:23

To jest wątek dotyczący artykułu Salmonella w mięsie. LIDL wycofuje produkt ze sprzedaży!

31.08.2018, 23:39

Dno i kilometr mułu.

31.08.2018, 23:06

Moźe niemiecki sklep nie powinien oferować polskiego towaru kiepskiej jakości.

31.08.2018, 20:44

Salmonella salmonellą a jaki syf się robi w szkole podstawowej nr3 proponuję tvn , polsat no i Jaworowicz z dwójki ja dzieciaka do szkoły na nockę nie będę puszczał