Kolizja Kolizja

Kolizja (© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wypadki i kolizje: 101 kolizji drogowych, 5 wypadków i 6 osób rannych - oto bilans za dzień Wszystkich Świętych jaki podają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Śląskie: 5 wypadków, 101 kolizji w świąteczny weekend

Jak podają mundurowi 1 listopada na naszych drogach zatrzymano 24 nietrzeźwych kierowców. Na szczęście nie doszło do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. A jak jest dziś?

- Dzisiejsza noc pod kątem kolizji upłynęła spokojnie. Od północy do godzin porannych zatrzymano 10 kierowców na "podwójnym gazie" - informuje aspirant Artur Jeziorny z Wydziału Ruchu Drogowego.

Policjanci informują, że od północy doszło do 4 kolizji. Nie ma także informacji odnośnie utrudnień na głównych ciągach komunikacyjnych. Aktualnie ruch tylko w rejonie cmentarzy. Stróże prawa ostrzegają jednak, że już popołudniu rozpoczną się powroty. Apelują o czujność i rozsądek.


Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gośc (gość) (PIJAK)

człowiek to istota myśląca,powinna wiedzieć jakie moga być skutki po alkoholu. Mnie nie ciagnie do alkoholu,mimo to że kiedyś sobie pozwalałam sobie. Od kiedy mam prawko to juz wogole rzadko piję. Mnie to nie przeszkadza ze reklamuja wszędzie alkohol.

alkoholik (gość) (PIJAK)

Ty chyba jesteś chory. No cóż przez dwa dni przychodnie były zamknięte. Radzę Ci jutro z samego rana zapisać się do lekarza pierwszego kontaktu, on da Ci skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Tak swoją drogą to rodzina nic nie zauważyła ????

PIJAK (gość)

~Alkoholśmierć : Sami sobie jesteśmy sobie winni promujemy alkohol na weselach ,urodzinach ,chścinach , sylwestra .
Po alkoholu jest najwięcej zabójstw, morderstw , gwałtów , kradzieży, rozbitych rodzin .
------Dlaczego w stacjach paliw można kupić alkohol -jedni sprzedają inni łapią i są statystyki .
-------Gdy w CPN będzie zakaz sprzedaży alkoholu pijanych będzie mniej około 30% , lecz tu liczą się zyski i statystyki złapanych a gdzie życie ludzkie . Dla mnie kto sprzedaje czy pije alkohol jest potencjalnym zabójcą i złodziejem .
Więc nie promujmy potencjalnych zabójców . Róbmy kampanie kto pije alkohol to złodziej . - I CO CZEKAMY NA ŚMIERĆ . Róbmy kampanie kto pije alkohol to groźny człowiek . Dlaczego na festynach jest alkohol , ksiądz pije wino . Zróbmy zakaz sprzedaży i produkcji tylko nie bo liczą się zyski a diabeł się cieszy.
Ostatnio wypadek Reda ścigany przez pelicje kto winny: facet straciła prawko,ukrywał się przed wiezienie-niem bo śię bał jak inni bali sie pójść do wojska tylko sobie załatwili ,nie mógł pracować to jak miał żyć.Alkoholików powinno sie leczyć a nie karać DOPIERO JAK TO NIE POMAGA WYKORZYSTAĆ INNE ŚRODKI.ZA BRAK ODBLASKU POWINNA BYĆ TAKA SAMA KARA JAK ZA JAZDĘ PO ALKOHOLU. ILU PIJANYCH PIESZYCH CHODZI ULICAMI , SUROWO KARAĆ .