Straż Pożarna w Żorach: strażacy ruszą na pomoc do Katowic Straż Pożarna w Żorach: strażacy ruszą na pomoc do Katowic

Straż Pożarna w Żorach: strażacy ruszą na pomoc do Katowic (© M. Gapiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Straż Pożarna w Żorach: strażacy ruszą na pomoc do Katowic. Jak relacjonują w Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w naszym mieście, sprzęt do usuwania gruzowiska (ładowarka budowlana) jest już gotowy. Odpowiednia jednostka czeka tylko na sygnał.

Straż Pożarna w Żorach: strażacy ruszą na pomoc do KatowicStrażacy z żorskiej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej są już gotowi. Odpowiednia jednostka w każdej chwili może ruszyć na pomoc do Katowic, gdzie w wyniku wybuchu gazu zawaliła się kamienica na skrzyżowaniu ulic Chopina i Sokolskiej.

- Nasz sprzęt do usuwania gruzowiska jest już załadowany na lawetę, operator też jest w gotowości. Czekamy tylko na wezwanie i jedziemy na pomoc - relacjonują w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Żorach.

Czytaj więcej: Wybuch gazu w kamienicy w Katowicach. Są ranni

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!