Straż Pożarna w Żorach: strażacy usuwali plamę oleju na Kościelnej Straż Pożarna w Żorach: strażacy usuwali plamę oleju na Kościelnej

Straż Pożarna w Żorach: strażacy usuwali plamę oleju na Kościelnej (© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Straż Pożarna w Żorach: strażacy usuwali plamę oleju na Kościelnej w naszym mieście. Substancja pojawiła się tam po niegroźnej kolizji, do której doszło dzisiaj w nocy, około godziny 4:45. Nikomu nic się nie stało.

Straż Pożarna w Żorach: strażacy usuwali plamę oleju na KościelnejDzisiaj w nocy, około godziny 4:45, żorscy strażacy pojawili się na ulicy Kościelnej w naszym mieście, gdzie doszło do niegroźnej kolizji. W wyniku zdarzenia z jednego z pojazdów wyciekły substancje ropopochodne. Odpowiednia jednostka podjęła szybką interwencję.

- Udało nam się usunąć z jezdni plamę oleju i odblokować przejazd. Cała akcja przebiegła sprawnie i bez komplikacji - relacjonują w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Żorach.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!