Nie wiecie, jak spędzić sylwestrową noc? Pojawcie się na żorskim Rynku. Tutaj będziecie mogli przywitać Nowy Rok przy dobrej muzyce i fajerwerkach. Może impreza "pod chmurką" to dobry pomysł? Czytajcie dalej: Sylwester Żory 2013.

Sylwester Żory 2013. Może impreza "pod chmurką"Już 31 grudnia o godzinie 23 na żorskim Rynku rozpocznie się koncert zespołu Kablem Owinięci, który będzie wprowadzać nas w szampańską zabawę. O północy wszyscy uczestnicy zabawy przywitają nowy 2014 rok i złożą sobie noworoczne życzenia. Wejście w nowy rok uświetni pokaz pirotechniki scenicznej, a potem jeszcze do godziny 1 nadal będzie kontynuowany koncert zespołu. Wstęp na imprezę darmowy. Należy pamiętać, że zabrania się wnoszczenia napojów alkoholowych.

Polub nas na Facebooku

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

batory (gość)

zna ktoś godziny otwarcia dzisiejszych marketów lub większych sklepów ? konkretnie chodzi mi o Kaufland,ale reszta napewno tez sie komuś przyda.