Tymczasowy areszt dla 19-letniego złodzieja z Żor Tymczasowy areszt dla 19-letniego złodzieja z Żor

Tymczasowy areszt dla 19-letniego złodzieja z Żor. Wyszedł z więzienia i znów zaczął kraść (© Arch.)

Wczoraj na wniosek śledczych sąd tymczasowo aresztował 19-latka, który w styczniu dopiero co opuścił areszt śledczy. Nastolatek trafił tam za uporczywe kradzieże. Kiedy wyszedł na wolność od razu zaczął ponownie kraść.

Tymczasowy areszt dla 19-letniego złodzieja z Żor. Wyszedł z więzienia i znów zaczął kraśćPomimo tego, że prokurator oddał go pod policyjny dozór nastolatek nie stawiał się w komendzie, w najlepsze za to parał się nadal przestępczą działalnością.

- Po opuszczeniu aresztu śledczego nastoletni złodziej z miejscowych sklepów wyniósł towar warty ponad 3,5 tys. złotych. Połowę z tego nakradł tylko przez 2 tygodnie. Kradzieży tych dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa i czyniąc sobie z nich źródło stałego utrzymania. Póki co, 19-latek najbliższe miesiące spędzi za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd - informuje Kamila Siedlarz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Żorach.Polecamy Państwa uwadze!POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!