Plebiscyt Sąsiedzki Plebiscyt Sąsiedzki

Wielki finał programu grantowego „Plebiscyt Sąsiedzki”

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 25 października br. odbędzie się wielki finał programu grantowego „Plebiscyt Sąsiedzki”, skierowanego do stowarzyszeń i fundacji działających w Bielsku-Białej. Przyjdź i pomóż wybrać zwycięską organizację, która otrzyma dofinansowanie na projekt w Twojej okolicy!

Program grantowy „Plebiscyt Sąsiedzki” jest częścią akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” skierowanej do lokalnych społeczności i klientów Pasaży Tesco. Cel programu grantowego jest wsparcie realizacji projektów, które wpłyną na rozwój lokalnych społeczności i będą służyć jej dobru. W plebiscycie mogły wziąć udział m.in. stowarzyszenia, fundacje, organizacje obywatelskie, publiczne i społeczne placówki wychowawczo-edukacyjne czy kulturalne oraz spółdzielnie socjalne.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, Jury wybrało 2 projekty, które zostaną poddane otwartemu głosowaniu. Wydarzenie odbędzie się 25 października w godzinach 12:00-19:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180 w Bielsku-Białej.

W Wielkim Głosowaniu wezmą udział: Stowarzyszenie Ultra Beskid Sport oraz Stowarzyszenie Moto Mikołaje Bielsko. Pierwsza organizacja zgłosiła projekt o charakterze rekreacyjno-sportowym. Udział w nim jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich mieszkańców Bielska - Białej. W ramach projektu zorganizowanych zostanie osiem spotkań biegowych dla mieszkańców miasta. Spotkania te będą prowadzone przez doświadczonych biegaczy z Ultra Beskid Sport w jednym z głównych miejskich obiektów sportowych, po oznaczonej 7 km trasie. Każda osoba, która weźmie udział w co najmniej sześciu spotkaniach z ośmiu, otrzyma okolicznościową koszulkę. Dodatkowo w dniu 6 stycznia biegacze z Ultra Beskid Sport planują wziąć udział w 42 km maratonie w Wituni. Z kolei drugi z laureatów zaplanował projekt, który organizację wyjazdu na zimowisko dla podopiecznych Domu Dziecka w Bielsku-Białej przy ul. Pocztowej 24. W trakcie pobytu na zimowisku dzieci, które już posiadają umiejętności jazdy na nartach, dzięki wykwalifikowanym instruktorom, będą miały możliwość podnoszenia swoich zdolności. Natomiast dla tych, dla których będzie to pierwszy kontakt z tym sportem, zorganizowany zostanie specjalny kurs dla początkujących. Ponadto w trakcie pobytu w Bukowinie Tatrzańskiej dzieci poznają tradycję tego regionu, folklor oraz będą mogły podziwiać uroki górskiego krajobrazu.

Głos będzie mógł oddać każdy, kto pojawi się w Pasażu Tesco! Ponadto klienci, którzy okażą przy głosowaniu paragon, zwiększą szansę na wygraną swojego faworyta! Każdy głos z dowodem zakupu będzie liczony podwójnie!

Organizacja, która otrzyma większą ilość głosów zdobędzie dofinansowanie w wysokości 2 000 zł!
Oficjalne wyniki głosowania zostaną podane po zakończeniu wydarzeń we wszystkich lokalizacjach czyli 30.11.2014, na stronie www.pasaztesco.pl

Podczas wydarzenia laureaci zaprezentują swój projekt oraz opowiedzą, w jaki sposób wesprze on lokalną społeczność. Głosowaniu będą towarzyszyć gry i zabawy dla dzieci, animacje oraz liczne promocje i oferty specjalne, przygotowane przez sklepy i punkty usługowe w Pasażu Tesco.

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!