Wojciech Kałuża odwołany z funkcji wiceprezydenta Żor! Taką decyzję podjął w poniedziałek, 17 listopada sam prezydent Żor, Waldemar Socha. Ciekawe, kto z tej dwójki wygra w drugiej turze wyborów prezydenckich już 30 listopada?

Wojciech Kałuża odwołany z funkcji wiceprezydenta Żor!Oświadczenie prezydenta Żor, Waldemara Sochy:

„Pan Wojciech Kałuża od 6 lat pełni funkcję mojego zastępcy, co niewątpliwie powinno wiązać się ze szczególnym zaufaniem i lojalnością W zakresie swoich obowiązków w zasadzie nie zajmował się sprawami merytorycznymi Urzędu Miasta i przypisywanie sobie przez niego zasług w zakresie rozwoju Żor nie ma nic wspólnego z prawdą i jest nadużyciem. Jego rolą było głównie zastępowanie mnie w kontaktach z różnymi organizacjami i grupami mieszkańców, podczas gdy ja osobiście koncentrowałem się na faktycznym zarządzaniu Miastem. Pełniąc funkcję reprezentowania mnie przed mieszkańcami okazało się, że od wielu miesięcy dezawuował i oczerniał mnie w ich oczach, a ostatnio nawet publicznie drwił sobie ze mnie. Tym samym całkowicie utracił zaufanie, jakie jest niezbędne do sprawowania funkcji mojego zastępcy. Dlatego z dniem dzisiejszym został z niej odwołany".

Wybory 2014 Żory - WYNIKI!

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Wiadomości

Komentarze (151)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kasiak (gość)

Z tego co wiem to Pan Kałuża był na stanowisku tyle lat , bo był prezydentem politycznym z ramienia PO, skoro się odwrócił od PO i od Prezydenta Sochy to w imię czego ma byś dalej wickiem jeszcze takim , który cały czas bruździ na swojego szefa. Waldemar popełnił błąd... za późno go zwolnił, a tak ten się przez dwa miesiące kampanii promował zamiast pracować.

koscielny (gość)

Socha jest jak Stalin zniszczy wszystkich kto stanie mu na drodze.CBA macie wspanialy material do roboty

prezio (gość)

Uwaga będę przemawiał! Ja wam to mówię! Słuchać mnie uważnie! Mam kasę na obrońcę , byłego ministra sprawiedliwości, ponieważ tak się zakręcie, że sąd może popatrzy na mnie przychylny okiem, ponieważ , były minister a teraz obrońca , może swym "ego" wywrzeć przychylny mi wyrok! Obrońcę Pana Ćwiąkalskiego , polecił mi mój dobry znajomy! Wiecie , jak się jest prezydentem, to ma się kontakty towarzysko-biznesowe, fakt uczczknie on dość pokaźną sumkę z mojej odłożone kupki, lecz wiecie , ma się trochę odłożone! Przyznaje , trochę nabroilem, lecz czy jest wśród nas ktoś, kto nie nabroil? Niech pierwszy znajdzie w swoim oku belkę! Ja mam w swoim tylko mała drzazge! A wy tu na mnie wieszacie, przyslowiowe psy! Jak tak można? Opamiętajcie się! Obiecuje wam ze to będzie ostatnią kadencja, tak jak obiecał Wam Kaczyński, że nie zostanie premierem! Ja wam to mówię Wasz prezydent!

prezio (gość)

Po pierwsze ja się pomyliłem , bo faktycznie zamiast pseudo muzeum miały być toalety! Po drugie primo, nie kosztowało to aż tak dużo! Sama działka tylko ponad 500 000 zł! Po trzecie długo trwa budowa bo mieliśmy inne plany budowy, a teraz mamy inne! Bo zapomniałem o obłożeniu ścian miedzianymi panelami , co kosztowały ponad 380 000 zł! Po czwarte fora ze dwoma, ja tu jestem panem i władca, nawet mój dom za kilka milionów nie jest tak w pełni doposazony jak te muzeum, fakt że jest duży metraż, no ale wiecie , czasami musze mieć przestrzeń do myślenia i wymyślania nowych zaskakujących pomysłów, ostatnio pomyślałem sobie, że może by tak zastosować pomysły , pomysłowego Dobromira, w końcu papier przyjmie wszystko!A tak szczerze to ja tu jestem prezydentem! To mnie musicie słuchać , bo jak nie to polecicie na zbity pysk! Ja wam to mówię! Ja wasz prezydent miasta Żory!

Wyborca (gość)

Jak można zwolnić pracownika w czasie jego nieobecności??????? Co na ten temat mówi Kodeks Pracy????????????

Wyborca (gość)

Czy ktoś się zastanowił dlaczego obecnego jeszcze Prezydenta broni w Sądzie były Minister Sprawiedliwości? Gdyby wszystko było tak oczywiste jak mówi P. Prezydent to każdy podjął by się jego obrony za duuuuuuuuuuuuuuuużo mniejsze pieniądze.

AK (gość)

Najbardziej uwielbiam tutaj tych wypominających Twinpigs i Muzeum Ognia. No i oczywiście kasę polityków...No tak a przecież to wszystko "za nasze" pieniądze. Aż niemożliwe jak wiele osob kocha swe niewidzialna kase z których tak naprawdę idzie minimalna cześć,promil naszych podatków. Każde demokratyczne państwo jest budowane za pieniądze podatników. Nawet bzdury sa budowane za pieniądze podatników. Śmieszni są ci którzy krzyczą : to z moich podatków!! Gdyby tacy ludzie tylko istnieli nie byłoby piramid , wielkiego muru czy innych obiektów. Ja czułabym sie podle mając pretensje do polityków za to w jakich domach mieszkają, czy ile wydają na samochody. Kazdy korzysta z demokracji na swój sposób. Jestem tak szczeliwa osoba,że nic mnie nie obchodzi na co idzie kasa z moich podatków. To nie jest dla mnie problem podzielić sie tymi groszami, nawet jesli ktoś je roztrwoni w ten czy inny sposób. Moje ujadanie niczego nie zmieni. A jak będę chciała odzyskać ta kase to zostanę politykiem a nie będę narzekać.

lojalny (gość)

prosze tu link jak Pan Kaluza jest dumny z miasteczka Twinpigs a teraz jego wyborcy nagle krytykuja P. Soche za decyzje za inwestycje , Panie kaluza mydli pan oczy wyborcom ,,http://zory.naszemiasto.pl/artykul/wywiad-zory-wywiad-z-wiceprezydentem-wojciechem-kaluza-o,1803543,art,t,id,tm.html

jo (gość) (dumna z Zor)

Pan Socha za to chce się utrzymać "bez skrupołow lojalności i myslicie ze dla Zor bedzie lojalny ?ten czlowiek juz teraz nie odpowiada niektorych zwyklego dzien dobry na ulicy , sloma z butow " ( pisownia j.w.)