Wybory Żory 2014: Piotr Siejok nowym kandydatem na prezydenta Żor. To reprezentant żorskiego Komitetu Nowej Prawicy. Kandydata w piątek zarekomendował sam prezes KNP, Janusz Korwin-Mikke obecny w Żorach na spotkaniu w MOK-u. Info - pod każdym zdjęciem.

Wybory samorządowe

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Paweł (gość)

Czyto rozjuszony Byk czy pokorne ciele to i tak wczaśniej czy póżniej oboje pójdą na rzeź. Tacy to fajni jesteśmy. Ja głosuje na Leppera.

Jasiu (gość)

Ciosam na KNP. Jak jesteś dziadkiem i masz wnuki nie glosuj na siwnie przy korycie daj szanse swoim wnukom na normalne życie. PO nas okłamało PIS zrobił to samo o SLD i PSL nie mówię. Jeśli nie na KNP zagłosuj na kogokolwiek innego jeśli tego nie zrobisz fundujesz swoim wnukom ciężki los. Jasiu

SympatykKorwina (gość) (gestskoczka)

Od kontaktu z mieszkańcami dzielnic powinny być Rady Dzielnic.Należy zwiększyć ich kompetencje i nadać im niezbędne instrumenty finansowe, dzięki którym będą mogli realizować projekty lokalne. To chce zrobić KNP w Żorach, z tego co czytałem. Rada MIASTA ma dotyczyć problemów całości Żor.

gestskoczka (gość) (Loko)

No i dlatego mamy tak jak mamy. Nie podoba mi się ta ordynacja wyborcza – partyjniacka – która sprzyja totalitaryzmowi partyjnemu, a szkodzi demokracji.

Taki radny który nie jest reprezentantem wyborców z osiedla czy dzielnicy mnie nie odpowiada, dlatego nie oddaję głosu na partyjniackie listy. Wybieramy 6 radnych a mnie wolno wskazać tylko jedno nazwisko – bo zgodnie z paryjniacką ideą nie głosuję na przedstawiciela a na listę partyjną (komitetową lub innej bandy).
NIE – dziękuję, nie głosuję!

Uważam, że w Radzie Miasta powinni być przedstawiciele mieszkańców, ich reprezentanci. Każde osiedle i dzielnica wchodzą w skład miasta, nikt nie chce działać na szkodę miasta. Myślę że społeczność wolnych obywateli powinna działać na rzecz dobra ogółu przez wzgląd na własne dobro.

Prezydent miasta, wybierany przez wszystkich mieszkańców jest reprezentantem całego miasta, radni są wybierani w okręgach wyborczych, więc powinni działać na rzecz miasta poprzez pryzmat miejsca w którym otrzymali mandat.

wyborca (gość)

do Bezrobotnego. Zobacz co zrobili w tej kadencji radni PiS (http://zory.naszemiasto.pl/artykul/wybory-zory-2014-kandydaci-pis-jestesmy-skuteczni-i-aktywni,2448873,artgal,t,id,tm.html). Może to ułatwi Ci wybór :)

el_dorado (gość)

Wolę taki folklor, niż wydane 22 tysiące złotych na stronę Urzędu Miasta wartą klika stówek, czy "piramidę" sochy za X tys złotych, Miasteczko Westernowe do którego dopłacamy, itd. W Rewalu już każdy mieszkaniec dostał wezwanie od komornika w sprawie długu zaciągniętego przez miasto! A My drodzy mieszkańcy dalej się głupio cieszmy, bo "w mieście COŚ się dzieje" (bez zastanowienia za czyje i na kogo kredy jest zaciągnięty! ). Pozdrawiam

gestskoczka (gość)

Normalne jest wtedy, gdy to ja jestem przy korycie!!!

Korwin-Mikke kiedyś powiedział:

Nam jest wszystko jedno czy rządzi Tusk czy Kaczyński, nas interesuje żeby zmienić ustrój.
Albo dobitniej: Bo nie o to chodzi by zmieniać świnię przy korycie, tylko koryto im zabrać.Wychodzi na to, że Korwinowi zależy, by to koryto zabrać i dać swoim.

A dla mnie NORMALNOŚĆ będzie wtedy, gdy radny, wybrany na osiedlu będzie przedstawicielem mieszkańców z osiedla w którym uzyskał mandat radnego, a nie przedstawicielem Korwina-Mikke, Millera czy Kaczyńskiego.