"Zawsze Polskie, nigdy Śląskie - Jastrzębie". Absurdalna polsko-śląska wojenka z piłką nożną w tle

„Zawsze Polskie, nigdy Śląskie - Jastrzębie” . Hasło kibiców klubu GKS 1962 Jastrzębie z tego miasta rozpętało wojenkę, w której padają mocne słowa i publikowane są oficjalne oświadczenia. Czytaj więcej - kliknij powyżej w "zobacz galerię"
 screen Facebook "GKS JASTRZĘBIE - od kibiców dla kibiców"
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.09.2018, 18:58

A te "gorole" co przyjechały na ten wspaniały ślunsk to dla kogo pracowały? Czy to także nie dzięki im ten region się rozwijał? W latach gdzie liczyło się tylko wydobycie to ilyu hanysów by nie poszło do kopalni to i tak było mało więc siłą rzeczy ktoś musiał przyjechać i pracować.

01.09.2018, 16:30

Czytam i oczom nie wierzę. Każdy patriotyzm zaczyna się od małej ojczyzny.Moją małą ojczyznę zamieszkują goście przyjezdni za górniczymi wypłatami i robią sobie prawo wzięte z tzw,gorolskiego móżdżku rodem.

01.09.2018, 10:52

To jest własnie pokłosie po tych wszystkich auslyndrach co przijechali do Jastrzybio za robotom

01.09.2018, 04:05

Taki kil i Tomasz, to kolejni ignoranci, totalny brak wiedzy o terenach, na których mieszkają. W jeden dzień wiedzy o GOP-ie nie przyswoicie i wyszliście niestety dla Was tylko na błaznów. Dyskutować, to trzeba spokojnie i merytorycznie. Wy tylko plujecie jadem na Alojza, Romka i pewnie na Mnie jutro naplujecie. :D (Żal mi Was, na lekcje Historii nigdy nie jest za późno, tak, tak o Was idzie - kil, tomasz, AAAA, Ślązak i zawsze polak (Polak z dużej litery - Nieuku skończony!), nikt was na Śląsku nie trzyma, Jastrzębianin).

01.09.2018, 03:50

Węgiel leżący na terenie Polski, jest wspólnym dobrem i możesz Pan nim rozporządzać na tyle, na ile może nim rozporządzać każdy Polak i za to Jesteście w moich oczach burakami do potęgi ntej. Jesteś Pan jawnie za hasłem Polska bez Śląska! Zdziwiony? Może rozczarowany? Prosto myślisz Pan. Prosto jest tak cep zbudowany. :-)

01.09.2018, 03:46

100% racja! Jak widać dostaje Pan minusy tylko z zemsty, że napisał faktyczną prawdę. Rozumiem zawistnych ludzi, zamiast na lekcje Historii Polski chodzili pić tanie wina lub bączki. :D

01.09.2018, 03:39

Proszę nie kazać nic nikomu, bo to nie Pana rola! Rozumiesz wolność? Raczej nie! Wstyd! :-)

01.09.2018, 03:37

Romek (gość) Pewnie, że Masz rację, a hasło OBPNŚ jest OK. Palanty bez szkoły i wiedzy historycznej opowiadają bzdury, że w tych rejonach po wojnie było cokolwiek. Był, ale gruz do posprzątania, a węgiel pod glebą. :D Co za ignoranci!

01.09.2018, 03:32

Święte słowa!

31.08.2018, 18:21

Ty to się chwyc roboty. To może będziesz miał szacunek do pracy. Jakby nie te kopalnie to byś nie miał co rzryc bo przemysłu w około by nie było tak rozwiniętego....

31.08.2018, 18:18

Niepodobna się to wypad ze Śląska!!!! Urodziłeś się i wychowałeś jeden z drugim na Śląsku i takie rzeczy wypisujecie

31.08.2018, 17:33

Straszne biedusie z tych goroli. Przesiedlili ich na tereny bardziej rozwinięte, dali pracę, dach nad głową a ci teraz okazują brak jakiegokolwiek szacunku do ziem które zapewniły im byt. Kto im teraz broni wrócić na swoje zabugowskie wiochy, które nie są skażone tym "złym" Śląskiem?
A co do debilnego argumentu "jak można mówić, że teren jest rdzennie terenem", odpowiem ci, nieszanujący historii ignorancie pewnym cytatem wypowiedzianym przez znanego antyślązaka: "Naród, który nie sza­nuje swej przeszłości nie zasługu­je na sza­cunek te­raźniej­szości i nie ma pra­wa do przyszłości."

31.08.2018, 17:04

Na te emerytury zrzucają się wszyscy mieszkańcy i turyści w Polsce. Jest to haniebne, żeby jakiś zawód był tak uprzywilejowany emeryturami. Do tego należy wszystkie kopalnie sprywatyzować.

Poza tym ich dziadkowie przyjechali na tereny w znacznej mierze zniszczone przez wojnę. To, co się uratowało, wywieźli Rosjanie w 1945 roku. Znaczną część Śląska należało wybudować od początku.

31.08.2018, 16:56

Konkrety podaj. Co i kto złego zrobił?

31.08.2018, 16:44

ale masz wyprasowane fałdy na mózgu ;-))) Nikt nie zrobił dla Śląska tyle złego co twa Polska. I nadal to robi. Smutne i prawdziwe. Nawet Niemcy tak nie bruździli jak nasza ukochana polska ojczyzna ;-)))

31.08.2018, 14:20

Widać, że na szkołę kamieniami rzucałeś i nie masz pojęcia o autonomii Ślązaków. A wystarczyło trochę historii poczytać...... dramat ile głąbów chadza po świecie.

31.08.2018, 12:26

Wstrzymać sponsorowanie od kopalni

30.08.2018, 18:46

To jest reakcja na himalaje głupoty, jaką był ( może nadal jest) romans kibiców Ruchu Chorzów z Ruchem Autonomii Śląska. Ruch Chorzów to symbol polskości, walki o Polskę, nazwa wzięta wprost z ruchów propolskich na Śląsku, stoi za tym cała znakomicie udokumentowana historia. I w takie serce piłkarskiej Polski RAŚ miał czelność wbić nóż wciskając kibicom brednie ślązakowskie. RAŚ pasuje do Ruchu Chorzów tak samo, jak Hans Frank pasował do Wawelu. Sytuacja w Jastrzębiu jest reakcją na debilizm z Chorzowa.