Zdarzenia policja Żory 2014: Pobicie i roztrzaskana butelka na głowie Zdarzenia policja Żory 2014: Pobicie i roztrzaskana butelka na głowie

Zdarzenia policja Żory 2014: Pobicie i roztrzaskana butelka na głowie (© KMP Żory)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zdarzenia policja Żory 2014: Pobicie i rozbita butelka na głowie, a także zdewastowane mieszkanie. Policjanci zatrzymali dwóch braci w wieku 22 i 27 lat oraz ich 32-letniego współlokatora.

Zdarzenia policja Żory 2014: Pobicie i rozbita butelka na głowieNajpierw dwóch braci w wieku 22 i 27 lat pobiło swojego 32-letniego współlokatora w jednym z miejscowych barów, a później 32-latek siłą wtargnął do środka wspólnie wynajmowanego z braćmi mieszkania i roztrzaskał butelkę na głowie jednego z współlokatorów. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Bracia odpowiedzą za pobicie mężczyzny (grozi im do 3 lat więzienia), a ich współlokator za dewastację mienia (grozi do 5 lat więzienia).

- Informację o awanturze w lokalu policjanci otrzymali późnym popołudniem. Ze zgłoszenia wynikało, że trzech mężczyzn pobiło się w barze. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce zdążyli oni jednak opuścić lokal. Według relacji świadków cała trójka była agresywna. W pewnej chwili mężczyźni wyszli na zewnątrz i tam zwaśnieni szarpali się dalej. Dwóch awanturników okładało trzeciego, po czym wszyscy rozbiegli się. Niespełna pół godziny później oficer dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie dotyczące tych samych osób. Tym razem eskalacja konfliktu nastąpiła we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu. Interweniujący patrol ustalił, że dwaj bracia w wieku 22 i 27 lat w lokalu pobili 32-letniego współlokatora i zdążyli wcześniej wrócić do domu. Ich kolega do mieszkania próbował wejść nieco później jednak drzwi były zamknięte. Siłą pokonał przeszkodę, wtargnał do środka i roztrzaskał butelkę na głowie jednego z braci. Mundurowi w efekcie zatrzymali całą trójkę - relacjonuje asp. sztab. Kamila Siedlarz, rzeczniczka żorskiej policji.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj też: Zdarzenia kryminalne w Żorach w tym roku!

Kryminalne

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mustafa (gość)

Zaraz przypomniała mi się sytuacja z Żor sprzeda kilku czy nawet kilkunastu lat kiedy młody mężczyzna został uderzony butelką w głowę i w konsekwencji doznał trwałego paraliżu. Co się stało winowajcy, który uderzył go butelką w głowę? Nic, bo w rodzinie wysoko postawiona osoba znana nie tylko w Żorach.