Żorska Wiosna Młodości 2014: Kto wystąpi?

Żorska Wiosna Młodości 2014: Kto wystąpi podczas 37 edycji tej imprezy w Parku Cegielnia w Żorach. Koncerty plenerowe i występ kabaretowy będą odbywać się od 31 maja do 1 czerwca tego roku. Z występów będą zadowoleni i starsi, i młodsi żorzanie, a także przyjezdni! Jedna gwiazda, która był pewniakiem, wypadła!

Komentarze (34)

avatar
avatar
Monika (gość)

Ja też jestem za jakimiś kawałkami reggae... A co do rocka to się nie zgodzę, dużo osób oczekuje rocka czy metalu. Jednym może się podobać a dla drugich to jest udręka. Nie mam ochoty słuchać jak ktoś się wydziera do mikrofonu, a to roznosi się echem. Z tego co widzę Żorska Wiosna Młodości 2014 nie będzie szczególnie ciekawa...

avatar
Ola (gość) rock na żorskiej

Żorska Wiosna młodości jest również dla rodzin z dziećmi, osób starszych, w średnim wieku także nie zgodzę się. Porządny zespół? O gustach się nie dyskutuje, Twój porządny zespół może być dla mnie i dla innych tarciem paznokci o tablicę.

avatar
nom (gość)

Coma gra 30 maja w Wodzislawiu. Happysad 15 czerwca w Jastrzebiu. Poszukajcie sobie okolicznycn koncertow po co maja sciagac do Żor zespoly ktore w mniej wiecej tym samej terminie w miastach obok.

avatar
pati. (gość)

nie wszyscy chcą słuchać metalu, rocka, rapu czy panku na takiej imprezie.. sądze że kombii to taki pośrednik pomiędzy wszystkimi gustamii i nie zawsze bedzię każdy zadowolony... w role również wchodzi hajs.. a jeśli chcecie posłuchać rapsów to za niedługo będzie południowy rytm ;)

avatar
Aga (gość)

W sprawie ŻWM również była organizowana sonda....aż nie chce mi się wierzyć,że wygrało KOMBI
Jak dobrze pamiętam propozycje były inne.... bardzo rockowe plus reggae

avatar
rock na żorskiej (gość)

Żorska z roku na rok coraz gorsza, ogólnie żorskie imprezy to wstyd. my chcemy świeżości, punk rocka, rocka, metalu, ściągnijcie jakiś porządny zespół zróbcie jeszcze głosowanie na "rockowy zespół 2014 który ma zagrać w żorach" młodzi ludzie chcą się bawić, pogować, a wy nie wiem co robicie z nasza ukochaną żorską :(

avatar
Justyna :) (gość)

Coma, Lipali, Happysad !!! Dajcie prawdziwą muzykę a nie jakieś siaba daba . Jak sama nazwa wskazuje MŁODOŚĆ chcemy, świeżość .... ROCKA !

Wybierz kategorię