(© Arch.)

Życie ludzkie może być najwyższą ceną jaką przyjdzie zapłacić pijanemu kierowcy, gdy spowoduje śmiertelny wypadek na drodze. Wielu z nich pomimo tego decyduje się prowadzić choć wcześniej spożywało alkohol. Nie mają wyobraźni, podobnie jak 23-latek z Żywca, któremu dalszą jazdę udaremnili wczoraj żorscy mundurowi.

Żory: 23-letni kierowca z Żywca jechał na podwójnym gazieWczoraj przed południem policjanci z żorskiej drogówki na Stodolnej zatrzymali do kontroli kierowcę opla. 23-latek pochodzący z Żywca wsiadł za kierownicę pomimo tego, że wcześniej spożywał alkohol.

- Kiedy został poddany badaniu na alkomacie okazało się, że w wydychanym powietrzu posiada prawie 1,7 promila alkoholu. Nie miał za to przy sobie prawa jazdy i z całą pewnością - wyobraźni. Gdyby nie to, że wpadł na policyjny patrol mogłoby dość przecież do tragedii - informuje Kamila Siedlarz, rzecznik prasowa KMP Żory.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!