Żory: Najpierw wezwał policjantów na osiedle Księcia Władysława, a potem ich wyzywał Żory: Najpierw wezwał policjantów na osiedle Księcia Władysława, a potem ich wyzywał

Żory: Najpierw wezwał policjantów na osiedle Księcia Władysława, a potem ich wyzywał (© Arch.)

Na os. Księcia Władysława doszło do awantury pomiędzy konkubentami. Kiedy 28-latek wrócił do domu pijany, jego partnerka zdzieliła go w twarz. Mężczyzna zadzwonił na policję.

Żory: Najpierw wezwał policjantów na osiedle Księcia Władysława, a potem ich wyzywał- Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poskarżył się, że uderzyła go konkubina. Kiedy mundurowi dotarli pod wskazany adres okazało się, że zgłaszający zdążył oddalić się z mieszkania. 25-letnia konkubina mężczyzny wyjaśniła, że faktycznie pomiędzy nią a jej partnerem doszło do szarpaniny. Gdy wrócił pijany do domu i wszczął awanturę ta uderzyła go w twarz - informuje Kamila Siedlarz z żorskiej policji.

Chociaż 28-latka nie było w mieszkaniu, gdy zjawili się w nim stróże prawa, pojawił się tam kilka chwil później. - Od drzwi zaczął krzyczeć na policjantów, wyzywać ich obelżywymi słowami, a także zmusić ich do zaniechania czynności twierdząc, że to oni powinni go słuchać, gdyż są na jego posyłki. Agresywny mężczyzna nie tylko nie wykonywał poleceń mundurowych, ale i stawiał czynny opór, a jego agresja z każdą minutą przybierała na sile. Policjanci jednak szybko poradzili sobie z krewkim 28-latkiem i doprowadzili go na komendę - dodaje Kamila Siedlarz.

Po przebadaniu na alkomacie, który wykazał u mężczyzny blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu trafił on do policyjnej izby zatrzymań.Polecamy Państwa uwadze:

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!