(© Arch.)

Wczoraj ok. 16.00 policjanci zostali poproszeni o interwencję na osiedlu Pawlikowskiego. Zgłaszająca poinformowała ich, że w jej prawidłowo zaparkowany pojazd uderzył inny samochód. O całym zajściu właścicielkę fiata zaalarmował jej sąsiad, twierdząc, że ktoś zaparkował "w jej pojeździe".

Żory: Samochód na luzie stoczył się na parkingu i uszkodził inne auto- Jak się okazało volvo, które uderzyło we fiata zgłaszającej najprawdopodobniej zostało pozostawione na tzw. "luzie" i w pewnym momencie stoczyło się uszkadzając inny samochód. Na miejscu nie było kierowcy dlatego policjanci zabezpieczyli pojazd, a później ustalili jego właścicielkę, która poniesie teraz konsekwencje za spowodowane szkody - informuje Kamila Siedlarz, rzecznik prasowa KMP Żory.

Wczorajsza historia powinna być przestrogą dla innych kierujących. Pamiętajmy o prawidłowym zabezpieczniu pojazdu, zwłaszcza gdy parkujemy w zatłoczonych miejscach. Bądźmy także ostrożni podczas wykonywania wszelkich manewrów na parkingach i to nie tylko tych przyblokowych, ale i pod marketami, czy centrami handlowymi.


Polecamy Państwa uwadze:

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!