35- latek odpowiedzialny za okradanie altanek działkowych w Żorach najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku w poniedziałek. Próbował włamać się do jednej z altan przy ulicy Okrężnej. Żorzanin próbował z niej ukraść artykuły spożywcze. W czasie przesłuchania przyznał się do pozostałych - ponad 40 włamań, których dopuszczał się od czerwca br. - Z altanek na terenie ogrodów działkowych "Pod Kasztanami", "Zielony Jar", "Calineczka" kradł głównie żywność, drobny sprzęt RTV, AGD, narzędzia elektryczne i odzież - wyjaśniają policjanci

.

Dzisiaj żorzanin stanął przed sądem, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Włamywaczowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!