10 kolejka czwartej ligi: KS Żory przegrywa z Wisłą 3:1

KAKA
Piłkarze KS Żory zanotowali szóstą porażkę w tym sezonie. W dziesiątej kolejce spotkań czwartej ligi przegrali 3:1 na wyjeździe z KS Wisła.

Pierwszego gola gospodarze zdobyli już w 2 minucie meczu. Po dośrodkowaniu Lepczyka na drugi słupek i błędzie naszych defensorów, prowadzenie dla gospodarzy stało się faktem. Dopiero w drugiej odsłonie - w 53 minucie udało nam się strzelić wyrównującego gola. Potem było jednak już tylko gorzej. Najpierw rywal zdobył kolejną bramkę w 65 minucie. Kotrys minął czterech naszych zawodników i uderzeniem w górny róg pokonał bramkarza. Nie minęły 2 minuty, a kolejnego gola zdobył Wuwer.
KS Żory obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli grupy drugiej śląskiej. W 10 spotkaniach nasz zespół zgromadził 4 punkty, co przekłada się na 4 remisy i 6 porażek. Do lidera - LKS Czaniec tracimy 18 oczek.
Kolejny mecz zagramy u siebie z Podbeskidziem II Bielsko-Biała, obecnie szóstym zespołem w tabeli. Mecz rozpocznie się o godz. 15.30 na stadionie przy ul. Wolności.