11 kolejka czwartej ligi: KS Żory przegrywa 1:4 z TS Podbeskidzie II Bielsko Biała

KAKA
Źle się dzieje w szeregach KS Żory. W 11. kolejce rozgrywek czwartej ligi odnieśliśmy 7 porażkę.

Zrównaliśmy się punktami z Unią Racibórz i zajmujemy... ostatnie miejsce w tabeli grupy drugiej śląskiej.
W ostatniej kolejce przegraliśmy u siebie 1:4 z TS Podbeskidzie II Bielsko Biała. Jednak początek spotkania nie zapowiadał katastrofy. Już w 7. minucie mogliśmy objąć prowadzenie, jednak w oddaniu strzału przeszkodzili sobie nawzajem Pudełko i Kowalski.
Potem do ataku ruszyli goście. Górowali nad nami doświadczeniem, szybkością, pomysłowością i skutecznością. W naszym teamie brakło kontuzjowanego Mateusza Łyżwy. Wszystko to sprawiło, że strata 3 punktów stała się faktem.
Prawdziwy cios zadali nam rywale już w pierwszym kwadransie meczu. Pierwszy gol padł w 13., a drugi w 14. minucie. Potem bramkę dla nas zdobył Treliński w 33. minucie.
W drugiej odsłonie więcej sytuacji strzeleckich mieli goście, co wykorzystali w 63. i 75. minucie, strzelając nam trzecią i czwartą bramkę.