Helios – nowa jakość kina w Żorach!

Materiał promocyjny HELIOS
Cztery komfortowe sale, premierowy repertuar oraz doskonała, filmowa atmosfera – to wszystko czeka na mieszkańców Żor, którzy odwiedzą kino Helios w Galerii Wiślanka. Z okazji wielkiego otwarcia żorzanie mogą liczyć na moc atrakcji – nie tylko na ekranie! Dziś, 22 października, można odwiedzić kino, kupić bilety oraz wziąć udział w konkursach, a pierwsze seanse będą wyświetlane już od jutra (23 października).

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów. Na młodszych widzów czekać będzie między innymi film familijny „Tajemniczy ogród”. Z myślą o dorosłych kinomanach w pierwszych dniach po otwarciu wyświetlany będzie przegląd najnowszych polskich produkcji, w tym: film obyczajowy „Polot”, dramat „Banksterzy” oraz film religijny „Czyściec”. Z okazji zbliżającego się Halloween na ekranach zagoszczą także horrory „Saint Maud”, „Come Play” oraz „Szkoła Czarownic: Dziedzictwo”.
W Żorach pojawią się też różnorodne projekty specjalne, wśród których warto wymienić Kino Kobiet, Kino Konesera, Nocne Maratony Filmowe oraz Kulturę Dostępną. Specjalnie z myślą o młodych widzach, w co drugą niedzielę miesiąca, kino będzie organizować Filmowe Poranki z bajkowym repertuarem, wzbogacone licznymi atrakcjami.

W licznych konkursach organizowanych z okazji otwarcia można wygrać między innymi: nowoczesne elektryczne hulajnogi oraz zestawy kinomana. Aby zawalczyć o te fantastyczne nagrody należy wymyślić hasło promujące Heliosa w Żorach, a także wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie www.helios.pl/zorykonkurs. Ponadto 15 pierwszych osób, które w dniach 22-25 zakupi minimum cztery bilety i poprawnie odpowie na pytanie zadane przez kasjera otrzyma atrakcyjne nagrody-niespodzianki (w przypadku zakupu biletów przez internet należy zgłosić się do kasy i okazać bilety online). Dla tych, którzy będą chcieli sprawdzić swoją wiedzę na temat polskiej i światowej kinematografii, przewidziane są także quizy z Kołem Fortuny.To nie koniec atrakcji! W sobotę, 24 października, ogólnopolska sieć pizzerii Gruby Benek, w wybranych godzinach, będzie bezpłatnie częstowała żorzan gorącą pizzą.

Żorski Helios to nowoczesny obiekt gwarantujący najmocniejsze emocje kinowe w znakomitej jakości. W multipleksie wyjątkową jakość odbioru zapewniają projektory Christie, rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL oraz technologia DepthQ 3D. W oczekiwaniu na seans filmowy można odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowana jest pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach i inne smaczne desery. Zaś w ofercie baru kinowego znajdują się: pyszny popcorn (karmelowy i solony) oraz przeróżne napoje i przekąski.

Dzięki wprowadzeniu procedur sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie mogą bezpiecznie oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował żorski obiekt, zgodnie z wszelkimi wymogami ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Najnowocześniejsza technologia, klimatyczne a zarazem designerskie wnętrza, wyjątkowy premierowy repertuar, a także moc konkursów towarzyszących projekcjom filmowym czekają na Was w kinie Helios!

Dodaj ogłoszenie