KS Żory coraz lepiej sobie radzi

KAKA
Cztery oczka w dwóch meczach - to zdobycze punktowe KS Żory w dwóch ostatnich kolejkach w ramach rozgrywek czwartej ligi grupy drugiej śląskiej.

Dzięki takiemu bilansowi podopieczni Janusza Sobali mają teraz na koncie 17 punktów, co przekłada się na 4 wygrane, 5 remisów i 13 porażek.
Nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania w 23. i 24. kolejkach spotkań. Mierzyli się z zespołami z czoła tabeli. Mimo że przeciwnik wydawał się mieć wszystkie asy w rękawie i był z góry upatrywany jako zwycięzca, żorzanie łatwo skóry nie sprzedali.
Najpierw 1 maja podejmowali u siebie Czechowice-Dziedzice. Zwyciężyli 1:0. W końcu kibice doczekali się pierwszej wygranej w rundzie wiosennej. Gola na wagę 3 punktów zdobył Damian Dziadek w 25. minucie spotkania. Do końca meczu nasi dzielnie murowali dostępu do własnej bramki i nie pozwolili sobie wydrzeć zwycięstwa.
Z kolei 3 maja graliśmy też w Żorach z Nadwiślanem Góra. Pierwszego gola w 60. minucie meczu zdobyli rywale. My wyrównaliśmy w 87.
Jutro gramy z Polonią Marklowice na stadionie przy ul. Wolności w Żorach. Start o godzinie 17.