MUKS Sari Żory: siatkarki grały ze zmiennym szczęściem

Jacek BOMBOR
MUKS Sari Żory: siatkarki grały ze zmiennym szczęściem. Drużyny klas IV z SP 3 i SP 15 walczyły w trzecim etapie Kinder + Sport. Ze zmiennym szczęściem grały nasze seniorki...

Drużyny klas IV z SP 3 i SP 15 walczyły w trzecim etapie KINDER + SPORT. Nasze najmłodsze siatkarki z SP 3 zakończyły rozgrywki na trzecim etapie. Po wyrównanej walce i podliczeniu punktów dziewczyny zajęły 4 miejsce bez awansu do IV etapu. Natomiast drużyna z SP 15 w składzie: Aleksandra Dominiak, Zuzanna Iwanek, Angelika Kowalczyk zagrała w sobotę w Krzanowicach trzy bardzo zacięte i wyrównane mecze oraz awansowała do IV etapu rozgrywek.

Pierwszy mecz pierwszej drużyny młodziczek po przerwie i wygrana 3:0 z Kadetkami z Mysłowic, do 17/15/11. Kolejny mecz za tydzień z bardziej wymagającym przeciwnikiem Tychy 2.

Ze zmiennym szczęściem grały nasze seniorki. Po przegranych dwóch meczach z 1:3 z MKS Imielin oraz 0:3 z SMS Jastrzębie w dniu wczorajszym wygrały 3:1 TKKF Jastrząb Jastrzębie w setach (25:14/22:25/25:9/25:9) - infprmują w MUKS Sari Żory.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0