Pięć krążków dla pływaków

KAKA
Dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy medal przywieźli z Gliwic zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory. Odbywały się tam Mistrzostwa Śląska Juniorów 14 lat.

Na imprezie brylował zwłaszcza Remigiusz Kolawa. Wywalczył dwa mistrzostwa i trzecie miejsce. Jego postawa stanowiła wzór dla kolegów z klubu.
Remigiusz wywalczył tytuł Mistrza Śląska na dystansie 50 i 100 metrów stylem grzbietowym. Natomiast na dystansie 50 metrów stylem dowolnym zajął trzecią lokatę.
Do kolekcji dwa srebrne krążki dorzuciła sztafeta chłopców na dystansach 4x100 m stylem dowolnym i 4x100 m stylem zmiennym.
W zawodach wzięli udział: Remigiusz Kolawa, Damian Gałach, Krzysztof Tide, Łukasz Stępiński, Patrycja Toman, Hanna Stencel, Kwiatkowska Monika i Natalia Kilińska.