Sari Żory: Wygrana z Jastrzębiem w Orzeszu i turniej młodzików

Szymon Kamczyk
Klub Sari Żory tradycyjnie podsumowuje weekendowe mecze. Tym razem siatkarze zaliczyli wygrane w Orzeszu, a w Żorach odbył się turniej młodzików.

W turnieju rozegranym w Orzeszu drużyna Sari Żory wygrała 2-0 z drużyną gospodarzy SMUKS Orzesze oraz 2-0 z JKS Jastrzębie II.

Natomiast na sali przy ulicy Boryńskiej w Żorach odbył się turniej młodzików. - Chłopcy zagrali pierwszy mecz z MUKS Michałowice wygrywając 2:0 (25:17, 25:15), drugi zagrali z MKS Żywiec przegrywając 2:1(17:25,25:20:,15:2) to był bardzo dobry mecz. Pierwszy set Sari bezkonkurencyjne świetne przyjęcie, rozegranie i atak oraz sporo fajnych zagrywek. W drugim secie coś stanęło no i set trzeci gonili, ale troszkę zabrakło. Chłopcy pomimo przegranej fajnie zagrali tydzień temu w Pyskowicach - informuje Wiesława Pawletko z Sari Żory. Chłopcy wygrali z MKRS Pyskowice 2:0 (do 18 i 20) i oraz z UKS Jedynka Jaworzno III również 2:0 (do 22 i 15). Działania klubu są wspierane przez Miasto Żory.