SSKS Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy w Żorach zajmuje 8 miejsce w II lidze grupy B

KAKA
Po czterech meczach SSKS Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy w Żorach zajmuje ósme miejsce w drugiej lidze grupy B. Ma na koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki. W ostatnim spotkaniu na wyjeździe przegrał różnicą 10 oczek z BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski.

Nasi koszykarze dobrze zaczęli pierwszą odsłonę. Wygrali ją 18:22. Jednak w drugiej gra "posypała" się naszym zawodnikom i straciliśmy w sumie 10 punktów. Druga kwarta była na korzyść gości - 29:19. W trzeciej odsłonie próbowaliśmy jeszcze gonić wynik, ale ostatecznie rywale znowu "urwali" nam 3 oczka. W decydującej kwarcie graliśmy z przeciwnikiem "łeb w łeb", jednak rezultat tej odsłony był też dla gospodarzy i wyniósł 22:21.
Cały mecz zakończył się wynikiem 91:81. W naszej ekipie najlepiej punktowali: center Adam Anduła, zdobywca 19 punktów oraz skrzydłowy Krzysztof Zieliński z 18 punktami.
Jutro gramy u siebie z AZS AGH ALSTOM Kraków. Start o godz. 18 w hali sportowej przy ul. Folwareckiej.