Szósta kolejka rozgrywek C klasy grupy rybnickiej: MKS Polaris Żory pokonał KS Kleszczów

KAKA
W szóstej kolejce spotkań rozgrywek C klasy grupy rybnickiej spotkały się ze sobą dwie żorskie drużyny.

Piłkarze KS Kleszczów podejmowali u siebie MKS Polaris Żory. Derby Żor na boisku przy ul. Wodnej przysporzyły wielu niesamowitych emocji. Do końcowego gwizdka nie było wiadomo, kto wygra.
Już w pierwszej minucie meczu prowadzenie objął gospodarz - beniaminek z Kleszczowa. Pierwsza bramka zapowiadała zaciętą walkę. Tak też się stało. W pierwszej połowie spotkania padły jeszcze dwa trafienia, po jednym dla obu ekip. Do szatni kleszczowianie schodzili przy prowadzeniu 2:1.
W drugiej połowie piłkarze Polarisu rozpoczęli ambitny atak i strzelili dwie kolejne bramki, przy tylko jednej gospodarza. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3 na korzyść Polarisu.
Po 6 meczach zespół z Kleszczowa zdobył 7 punktów, co przekłada się na 2 wygrane, 1 remis i 3 porażki. Obecnie drużyna zajmuje 9 miejsce w tabeli.
Z kolei Polaris Żory ma na koncie 13 punktów. Do tej pory odniósł 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?