Wyjątek to linia 303, która 1.11. będzie przewozić pasażerów w godz. 8.20-19.36 według rozkładu sobotniego. Poza tym 31.10 i 1.11. będzie działać dodatkowa linia 305 C, kursująca na trasie: Żory Zajezdnia, Skrzyżowanie Gł., Garaże, Osiedle Korfantego, Dw. Autobusowy, Rybnicka Cmentarz i Rybnicka Wygoda. Powrót nastąpi po tej samej trasie. Linia 305 C kursować będzie w godz. 9-17.41, rozpoczynając kurs o każdej pełnej godzinie z przystanku "Zajezdnia".
Policyjne drony na Podkarpaciu w akcji
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?