Od wtorku 1 września obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusów ZTZ w Rybniku. Na ulicach pojawiło się więcej autobusów Komunikacji Miejskiej. Do rozkładu wprowadzono dodatkowe kursy.
Linia 1
- kursy o godz. 8:04, 9:59, 12:24 i 17:09 z przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy zostaną wydłużone do przystanku Radlin Ujejskiego,
- kursy o godz. 8:44, 10:39, 13:04 i 17:49 będą rozpoczynały się z przystanku Radlin Ujejskiego,
Dodatkowe kursy:
- godz. 13:24, 16:34, 21:14, 22:24 z Dworca Autobusowego w kier. Niewiadomia,
- godz. 14:03, 17:23 z przystanku R – k Niewiadom Sportowa w kier. Dworca Autobusowego oraz 22:04 i 22:54 z przystanku R – k Niewiadom Sportowa do R – k Śródmieście Dworzec Kolejowy.
Linia 2
- - dodatkowe kursy o godz. 17:09 z Dworca Autobusowego w kier. Marklowic oraz o 18:03 z przystanku Marklowice Słoneczna Wyspa do R – k Śródmieście Bazylika
Linia 3
Dodatkowe kursy:
- godz. 7:48, 8:28, 15:09, 16:23 z Dworca Autobusowego w kier. Radlina, 14:19, 15:49, 18:44, 20:24 z przystanku Orzepowice Borki w kier. Radlina
- godz. 8:24, 9:09, 16:54, 17:44, 19:39 z przystanku Radlin Ujejskiego w kier. Rybnika
Linia 4
dodatkowy kurs o godz. 12:49 z Dworca Autobusowego
Linia 5
dodatkowy kurs o godz. 20:29 z Dworca Autobusowego
Linia 8
- dodatkowy kurs o godz. 16:24 z Dworca Autobusowego w kier. Rydułtów
- dodatkowy kurs o godz. 17:10 z przystanku Rydułtowy Rynek w kier. Dworca Autobusowego
Linia 9
- dodatkowe kursy o godz. 7:29 oraz 9:39 z Dworca Autobusowego.
Linia 11
Dodatkowe kursy:
- godz. 8:09, 14:09, 15:34 z Dworca Autobusowego w kier. Rybnickiej Kuźni
- godz. 8:46, 14:51, 16:41 z przystanku R – k Rybnicka Kuźnia Chłodnie II w kier. Dworca Autobusowego
Linia 12
- dodatkowe kursy o 7:02 oraz 9:12 z Dworca Autobusowego
Linia 14
- dodatkowe kursy o godz. 7:10 i 16:43 z Dworca Autobusowego
Linia 18
- dodatkowe kursy o godz. 7:12, 12:42, 14:42, 15:42, 16:42 z Dworca Autobusowego
Linia 19
- dodatkowe kursy o godz. 6:32 i 13:42 z Dworca Autobusowego
Linia 26
- dodatkowe kursy o godz. 7:40, 9:45, 11:45 z Jejkowic w kier. Rybnika
- dodatkowe kursy o godz. 8:35, 9:00, 10:50 z przystanku Chwałowice Pętla w kier. Jejkowic
- dodatkowy kurs o godz. 7:07 z przystanku Chwałowice Pętla do przystanku R – k Śródmieście Sąd
Linia 28
- dodatkowe kursy o godz. 5:25, 6:50, 10:35, 13:50 z przystanku R – k Śródmieście Sąd w kier. Rydułtów
- dodatkowe kursy o godz. 6:05, 7:30, 11:20, 14:30 z przystanku Rydułtowy Rynek w kier. Rybnika
Linia 30
- dodatkowy kurs o godz. 18:05 z przystanku R – k Północ Kąpielisko Ruda w kier. Jankowic oraz o godz. 18:50 z Jankowice G.S. w kier. Rybnika
Linia 31
- dodatkowe kursy o godz. 8:50, 10:45 z przystanku R – k Orzepowice Borki w kier. Boguszowic
- dodatkowe kursy o godz. 7:05, 11:35 z przystanku R – k Boguszowice Osiedle Pętla w kier. Orzepowic
Linia 41
dodatkowe kursy o godz. 6:47 i 7:47 z Dworca Autobusowego
Linia 42 – wznowienie kursów
- godz. 6:15, 14:10 z przystanku R – k Chwałowice Pętla w kier. Klokocina, kurs 15:10 do przystanku R – k Śródmieście Kościuszki
- godz. 7:00, 8:00 z przystanku R – k Kłokocin Pętla w kier. Chwałowic
- godz. 5:37 i 13:37 z przystanku R – k Śródmieście Bazylika w kier. Chwałowic
Linia 43
dodatkowy kurs o godz. 16:58 z Dworca Autobusowego w kier. Rud oraz o godz. 18:05 z przystanku Rudy Kościół w kier. Rybnika
Linia 43A
- godz. 7:00 z przystanku R – k Maroko Nowiny Krakusa w kierunku Stodół oraz o godz. 7:14 z przystanku R – k Stodoły Kaplica w kier. Rybnika
Linia 46A
- godz. 6:09, 7:49, 12:21, 13:44, 15:09 z przystanku R – k Śródmieście 3 Maja w kier. Boguszowic
- godz. 6:46, 8:26, 12:56, 14:21, 15:46 z przystanku R – k Boguszowice Osiedle Pętla w kier. Śródmieścia
Linia 52
- dodatkowe kursy o godz. 6:53 i 13:53 z Dworca Autobusowego w kier. Żor
dodatkowe kursy o godz. 7:50 i 14:50 z przystanku Żory Al. Jana Pawła II Bajerówka w kier. Rybnika
##
Uruchomiona linia 25 w gminie LyskiOd dnia 1.09 na wniosek Gminy Lyski uruchomione zostaną kursy linii 25 na trasie: Lyski – Nowa Wieś – Dzimierz - Pstrążna – Żytna – Raszczyce – Adamowice – Bogunice – Lyski.
Łącznie w ciągu dnia roboczego wykonywanych będzie 8 kursów. Będą one skomunikowane z kursami linii 27. Na linii 25 obowiązywać będą opłaty jak dla strefy 1.
Tanie linie trują! Ryanair i Wizz Air na czele
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?